Crystal Renn wystylizowana przez Annę Dello Russo

Crystal Renn balansuje między płciami dla Vogue Nippon.
Crystal Renn w Vogue Nippon Crystal Renn w Vogue Nippon kolaż Lula.pl/Vougue Nipppon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Pisaliśmy już, że japoński Vogue uwielbia transgenderowe przebieranki. Za to jego najsłynniejsza redaktorka, Anna Dello Russo, uwielbia wszystko, co się błyszczy. Nic dziwnego, że zakochała się w jesiennej kolekcji Dolce & Gabbana.

Dolce  & Gabbanaa j/Z 2011 Dolce & Gabbanaa j/Z 2011 East News/kolaż lula.pl

Crystal Renn w Vogue Nippon

To jedna z bardziej charakterystycznych i obecnych w mediach kolekcji tego sezonu, więc na pewno pamiętacie, że składa się z pełnych przepychu kreacji w gwiazdki i garniturków dla niesfornych chłopców. Jednym słowem, Beyonce spotyka Jo Calderone. Dello Russo postanowiła wykorzystać obie skrajności w sesji z udziałem Crystal Renn, 21. modelki na świecie wg rankingu models.com.

Crystal Renn w Vogue Nippon, 10.2011 Crystal Renn w Vogue Nippon, 10.2011 Vogue Nippon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Edytorial zatytułowany "A Policy of Flash" nie jest jedyną sesją Crystal w październikowym numerze Vogue Nippon. Pokazywaliśmy Wam już sesję, w której modelka ucharakteryzowana na retro piękność promuje nowy trend w makijażu oka.

Crystal Renn w Vogue Nippon Crystal Renn w Vogue Nippon Vogue Nippon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Obie sesje są wykonane przez tego samego fotografa - Giampaolo Sgura. Jednak więcej je dzieli, niż łączy. Okazuje się, że Crystal, modelka o bardzo charakterystycznej urodzie, potrafi być klasyczną modelką-kameleonem. Dotąd jej wizerunkowa płynność przejawiała się raczej w radykalnych zmianach wagi i odważnych sesjach "z przekazem" dla Carine Roitfeld.

Nie obyło się jednak bez kontrowersji - skronie modelki zostały podklejone taśmą, żeby nadać jej oczom bardziej skośny kształt!

Crystal Renn vs. Lady Gaga Crystal Renn vs. Lady Gaga Vogue Nippon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Crystal Renn przekonująco wcieliła się we współczesną wersję bohaterów "The Blues Brothers". Bardzo przypomina nam też Jo Calderone, męskie alter ego Lady Gagi, które również objawiło się światu w japońskim Vogue (Homme). W rankingu przystojniaków głosujemy jednak na Crystal!

Crystal Renn w Vogue Nippon Crystal Renn w Vogue Nippon Vogue Nippon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Gdy Crystal zrzuca strój drag king, objawia się czytelnikom jako królowa przepychu w stylu lat 80. Szerokie ramiona, wąska talia i rażący nadmiar błyskotek zmieniają modelkę w postać z serialu "Dynastia".

Crystal Renn w Vogue Nippon Crystal Renn w Vogue Nippon Vogue Nippon

Crystal Renn w Vogue Nippon

Cekiny, panterka, gwiazdki i błyszczące kamienie - tak wygląda luksus w stylu Domenico Dolce i Stefano Gabbana.

Koniecznie obejrzyjcie wideo dokumentujące powstawanie sesji! Zobaczycie w nim podklejanie oczu taśmą, wygibasy Crystal i Italian English Anny Dello Russo:

Zobacz też:
Męska Florence Welch w Vogue Japan

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie

Więcej o: