Nowy sezon Plotkary - zobacz trailer i zdjęcia z planu!

Premiera pierwszego odcinka "Plotkary" - serialu, który z wypiekami na twarzy śledzą wszyscy entuzjaści mody, dopiero 26 września. My znamy już kilka szczegółów... Sprawdźcie, czym tym razem zaskoczy was "Gossip Girl"!
obsada 3 sezonu obsada 3 sezonu "Plotkary" mat. promocyjne

Na czym to skończyliśmy...

Dla wszystkich, którzy zapomnieli jak zakończył się sezon 4 przypominamy, że Chuck pozwolił odjeść Blair z księciem Louisem, a Serena van der Woodsen wyjechała do LA. Nowy sezon to przede wszystkim zmiana miejsca akcji i przeprowadzka  do "miasta aniołów"...

Taylor Momsen Taylor Momsen fot. East News

Zmiany w obsadzie

W najnowszej części przygód dzieciaków z Upper East Side zabraknie Vanessy (Jessica Szhor) i Jenny Humphrey w rolę której wcieliła się Taylor Momsen. Twórcy serialu zapewniają jednak, że do "starej" obsady dołączą nowe twarze.

Leighton Meester na Teen Chioce Awards Leighton Meester na Teen Chioce Awards Leighton Meester/Fot. Chris Pizzello AP

Dlaczego warto oglądać?

5 sezon "Gossip Girl" jak zwykle będzie pełen intryg, romansów i oczywiście mody! Co odtwórczyni jednej z głównych ról - Leighton Meester mówi na temat serialu?

"Musicie obejrzeć ten sezon, bo wszystko zostanie wywrócone do góry nogami. Poza tym ktoś będzie w ciąży, więc będzie sporo dramatyzmu."


Blake Lively Blake Lively fot. AP Photo

Współczesna ikona

Serialowa Serena (Blake Lively) to największa gwiazda "Plotkary"... O Blake mówi się, że została "ikoną mody bez stylisty", a sam Karl Lagerfeld nazywa ją "Amerykańską dziewczyną ze snu".

Modowa wojna?

Choć przyjaźnią się na ekranie, plotka głosi, że nie przepadają za sobą w życiu prywatnym. Pewne jest, że stworzyły stylowy tandem, który inspiruje dziewczyny na całym świecie. W internecie znajdziecie tysiące stron, które rozkładają na czynniki pierwsze stylizacje aktorek.

Blake Lively na planie Gossip Girl Blake Lively na planie Gossip Girl PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Zdjęcia z planu

Blake Lively na planie pierwszych odcinków, jak zwykle piękna i stylowa!

Blake Lively na planie Gossip Girl Blake Lively na planie Gossip Girl PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Zdjęcia z planu

Blake Lively na planie serialu.

Zdjęcia z planu

Leighton Meester na planie serialu.

Trailer serialu

Będziecie oglądać?

Więcej o: