Gwiazdy na październikowych okładkach - która najlepsza?

Okładkowy wrzesień należał do modelek, dlatego gwiazdy w październiku postanowiły uderzyć z podwójną siłą. Na okładkach zapowiadających nadchodzący miesiąc pojawiły się m.in. Angelina Jolie, Kate Winslet, Emma Watson i Lady Gaga. Zobaczcie, która wypadła najlepiej!
Adele Adele skan vogue

Adele

Vogue kocha Adele! W październikowym numerze najsłynniejsza gwiazda w rozmiarze plus opowiadała o problemach z wagą i nauką samoakceptacji. Powstała też sesja w stylu lat 60. Piosenkarka przed obiektywem oplotła się lokami i przyjmowała pozy godne soulowej divy.

Lady Gaga Lady Gaga skan harpers bazaar

Lady Gaga

Gaga (prawie) bez makijażu? Ten niecodzienny widok mogliśmy podziwiać za sprawą sesji gwiazdy w Harper's Bazaar. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że ma dystans do swojego wizerunku i wciąż potrafi zaskoczyć fanów. Oczywiście pozytywnie!

Angelina Jolie Angelina Jolie Harper's Bazaar skan

Angelina Jolie

36-letnia aktorka w wywiadzie dla Vanity Fair opowiedziała o swoim uczuciu do Brada Pitta, sekretnym ślubie i adopcji. Gwiazda pozowała też przed obiektywem duetu Mert & Marcus. Zdjęcia mówią same za siebie - Angelina wciąż pozostaje jedną z najpiękniejszych kobiet na ziemi.

Alexa Chung Alexa Chung Harper's Bazaar skan

Alexa Chung

Październikowe wydanie Harper's Bazaar z Alexą Chung jest bardzo brytyjskie. Gwiazdę ucharakteryzowano na kultową modelkę Twiggy, świadczą o tym choćby super zalotne rzęsy i londyński mundurek.

Michelle Wiliams Michelle Wiliams vogue skan

Michelle Williams

Już niebawem premiera filmu "My Week with Marilyn" w reżyserii Simona Curtisa. 30-letnia aktorka wcieli się tam w postać kultowej seksbomby. W październikowym Vogue'u US gwiazdę ucharakteryzowano na Marylin, musimy przyznać, że Michelle jest do niej łudząco podobna.

Kate Winslet Kate Winslet skan V Magazine

Kate Winslet

Okładka V magazine to nasz faworyt. Kate Winslet w obiektywie Mario Testino w pięknym stylu oddała hołd nieżyjącej już Elizabeth Taylor. Fotografie są bardzo eleganckie i uwodzą czarem starego Hollywood.

Emma Watson Emma Watson skan elle

Emma Watson

Gwiazda Harry'ego Pottera ma (całkiem uzasadnione) ambicje, żeby stać się kolejną ikoną stylu. Nastolatki na całym świecie analizują każdy modowy ruch gwiazdy. W wywiadzie dla październikowego Elle France, Emma opowiadała o problemach ze studiami, zmianach w życiu osobistym, a także o... fryzurze. Nam bardzo się podoba!

Więcej o: