Nowe twarze, które musisz zapamiętać

Zobacz dziewczyny, które naprawdę mają szansę zostać Poland's next top model. W drugiej połowie 2011 ich kariery rozwijają się w szaleńczym tempie. Wszystkie są piękne i reprezentowane w Paryżu przez prestiżową agencję Women Management.
Joanna Kołtuniak - showpackage Women Paris 2011, Givenchy couture Joanna Kołtuniak - showpackage Women Paris 2011, Givenchy couture kolaż Lula, mat. prasowe Women

Joanna Kołtuniak (Gaga Models)

Joannę już znacie, bo wcale nie jest debiutantką. Jednak to lato 2011 jest prawdziwym przełomem w jej karierze - wtedy jej nazwisko stało się rozpoznawalne w Europie.  Jej potencjał docenił sam Riccardo Tischi i zatrudnił debiutantkę do prezentacji sukien Givenchy couture. To ogromne wyróżnienie bo Givenchy w ogóle nie ma w zwyczaju promowania nowych twarzy!

 

Ricardo Tisci and Givenchy Couture FW11-12 dresses from Vogue Russia on Vimeo.

Joanna Kołtuniak - pokaz Agnes B wiosna lato 2012 Joanna Kołtuniak - pokaz Agnes B wiosna lato 2012 EastNews

Joanna Kołtuniak

W Paryżu Joanna pojawiła się na pokazie Agnes B. Na razie jej szybko rozwijająca się kariera została powstrzymana przez... kontuzję kostki. Dlatego nie mogliśmy zobaczyć modelki na pokazach w Nowym Jorku (miała chodzić między innymi u Calvina Kleina). Mamy nadzieję, że uraz wyleczył się w pełni, bo jeszcze dużo chodzenia w niebotycznych szpilkach przed Asią!

Zobacz wideo z pleneru, na które Gaga Models zaprosiło Lulę:

Weekend z GAGA from 4ever on Vimeo.

Anna Zasada na Paris Fashion Week Anna Zasada na Paris Fashion Week mat. prasowe Women/ East News

Anna Zasada (Avant Models)

Prawdziwy 'hot' debiut tej jesieni! Jak dotąd znana z polskich pokazów i okładki Elle Singapore Anna świetnie sprawdziła się w Paryżu. Szła m. in. w pokazach tak prestiżowych jak: Dior (zdj.), Guy Laroche, Jean Charles de Castelbajac, John Galliano oraz Junya Watanabe.

Edytorial dla Fashion Gone Rogue, Anna Zasada, fot. Jacek Zając Edytorial dla Fashion Gone Rogue, Anna Zasada, fot. Jacek Zając fashiongonerogue.com, fot. Jacek Zając

Anna Zasada

Świetna debiutantka została też zaprezentowana czytelnikom Fashion Gone Rogue. Na czarno-białych zdjęciach Jacka Zająca wygląda zachwycająco.

Ewelina Ewelina mat. prasowe Women/ Eastern Models

Ewelina Kruszewska (Eastern Models)

Nowy nabytek Eastern Models, zwyciężczyni konkursu Supermodelka, sprawdził się wyjątkowo szybko. Ewelina szybko zwróciła uwagę przedstawicieli zagranicznych agencji.

Ewelina Ewelina mat. prasowe Eastern Models/EastNews

Ewelina Kruszewska

2 października zadebiutowała na pokazie Céline wiosna lato 2012. Poważne osiągnięcie, jak na debiutantkę, prawda? Jesteśmy wdzięczni Céline za konsekwentne promowanie początkujących Polek - Monika Sawicka i Emilia Nawarecka bardzo dużo zyskały po udziale w kampanii jesiennej marki.

Adrianna Adrianna mat. prasowe Women/ East News

Adrianna Rosłaniec (ML Studio Models)

Jeszcze kilka dni temu nikt o niej nie słyszał. Śliczna debiutantka Adrianna  wystąpiła w Paryżu na pokazach Maison Martin Margiela i Limi Feu.

Adrianna Rosłaniec Adrianna Rosłaniec mat. prasowe MLStudio

Adrianna Rosłaniec

Jednak jej sesja w hiszpańskim magazynie Woman zapowiada znacznie większe osiągnięcia. Jesteśmy zachwyceni lirycznością tej dziewczyny.

Antonina Lisiecka Antonina Lisiecka mat. prasowe Women

Antonina Lisiecka (Eastern Models)

Kolejna po Ewelinie, modelka z działu 'New Faces' agencji Eastern Models. W Paryżu wystąpiła w pokazie Steffie Christiaens.

Antonina Lisiecka Antonina Lisiecka mat. prasowe Eastern Models

Antonina Lisiecka

W Nowym Jorku Antonina dostała się do bazy Supreme Management, agencji-siostry Women, która specjalizuje się w wyjątkowych, intrygujących twarzach.

Zdj.: fot. Anouk Morgan, portfolio Antoniny w Eastern Models.

Która z nowych gwiazd jest najbardziej intrygująca?

Więcej o: