Gwiazdy na otwarciu pierwszego w Polsce GAPa

W środę wieczorem odbyło się wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu marki GAP. Inaugurację uświetniła obecność gwiazd, które postawiły na casualowe (mniej i bardziej udane) stylizacje. Zobaczcie, jak się prezentowały.
Gwiazdy na otwarciu butiku GAP Gwiazdy na otwarciu butiku GAP Kolaż Lula.pl/Kapif

Casualowe stylizacje gwiazd na otwarciu GAPa

"Zwyczajna" stylizacja bywa czasem tą najtrudniejszą. Bo jak ubrać się niby tak, jak na co dzień, a zarazem wciąż wyglądając jak gwiazda? Zobaczcie jak z tym kłopotliwym zadaniem poradziły sobie aktorki i piosenkarki obecne na otwarciu butiku GAP.

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Kapif

Anna Wendzikowska na otwarciu GAPa

Turkus to piękny i modny kolor. Widać, że Anna Wendzikowska trochę pokombinowała kompletując tę stylizację - miła odmiana po wpadce na pokazie Paprocki & Brzozowski. Cienka jedwabna (?) sukienka co prawda trochę gryzie się z grubszą wełnianą kurteczką, za to plus za połączenie kolorystyczne. Podobają nam się też czarne kryjące rajstopy w zestawieniu z równie czarnymi szpilkami na podwyższeniu - efekt optycznego wydłużenie nóg osiągnięty.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi Kapif

Patricia Kazadi na otwarciu GAPa

Patricia Kazadi zaprezentowała się w swoim ulubionym glam rockowym stylu. Jest to poprawna stylizacja, choć nie można tutaj mówić o modowym hicie. Skórzana kurtka i dopasowane dżinsy trochę się już nam znudziły - czas na zmiany. Liczymy, że piosenkarka wkrótce nas czymś zaskoczy.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Kapif

Anna Dereszowska na otwarciu GAPa

Anna Dereszowska wciąż próbuje ubrać się stylowo i wciąż nie bardzo jej to wychodzi. Strój "na cebulkę" jest jak najbardziej modny, ale Dereszowska zupełnie nie trafiła z cienką tuniką. Nie dość, że ją skraca i pogrubia, to jeszcze kompletnie nie pasuje do tego zestawu. Odpowiedni byłby tu dłuższy T-shirt albo bawełniany podkoszulek w prążki. I czy aby na pewno płaskie, sportowe obuwie..?

Edyta Pazura Edyta Pazura Kapif

Edyta Pazura na otwarciu GAPa

Jest jesień - dziwi nas więc, że Edyta Pazura na wieczorny event włożyła krótką sukienkę w drobne kwiatki z wiosenno-letniej kolekcji. Ta kreacja miałaby sens tylko w połączeniu z porządną skórzaną ramoneską, rockowymi botkami oraz piękną torbą XXL. Przydałby się też mocniejszy makijaż. Widać, że Edyta szuka własnego stylu, że eksperymentuje, ale to, co wychodzi z tych poszukiwać wciąż nas nie zadowala.

Ola Kisio na otwarciu GAPa

Ola Kisio była zdecydowanie najlepiej ubraną gwiazdą tego eventu. Postawiła na młodzieżowy, zestaw, który fajnie się prezentował. Jego ważnymi elementami była tunika w modny motyw gwiazdek (Stradivarius, cena: ok. 105 zł) oraz stylowa skórzana torba marki Chloe (ok. 4300 zł). Szkoda tylko, że zamiast klasycznych kozaków Ola nie wybrała np. oficerek - pasowałyby bardziej do rock'n'rollowego stylu.

Lidia Kopania Lidia Kopania Kapif

Lidia Kopania na otwarciu GAPa

Lidia Kopania założyła trencz ze skórzanymi rękawami. Bardzo podobny model jest w aktualnej kolekcji Burberry. Ten płaszcz pochodzi zaś z Topshopu (cena: ok. 600 zł) i widzieliśmy go już m.in. na dziennikarce "Dzień Dobry TVN", Ewie Wojciechowskiej.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Katarzyna Figura na otwarciu GAPa

Nie do końca wiemy, jak ustosunkować się do stylizacji Katarzyny Figury. Niby ok, a jednak gdzieś tam przebrzmiewa tandeta. Może problem stanowi torebka? A może fryzura? Nie jesteśmy pewni. Z jednej strony wszystko gra, z drugiej...

Jakie jest wasze zdanie?

Zapraszamy też do obejrzenia naszej RELACJI WIDEO z wydarzenia!

Więcej o: