Akty dziewczyn z Top Model 2 - oceniamy sesję

Odcinek zakończył się walkowerem, więc jurorzy nie pokusili się o ranking zdjęć z sesji w stylu pin up. Lula ich wyręcza.
Top Model 2 odcinek 7.
Sesja nago - Vera, Ania, Olga Top Model 2 odcinek 7. Sesja nago - Vera, Ania, Olga kolaż Lula.pl

Naga sesja dziewczyn z Top Model 2

Nadszedł moment, którego uczestniczki się obawiały, ale musiały się go spodziewać - sesja nago. W pierwszej edycji kandydatki mogły ukryć ciało za jedną sztuką garderoby, teraz zostały wyposażone w elegancką bieliznę retro. Dominował słodki klimat retro, w stylu pin up girls, ale nie mrocznej Betty Page, a raczej wczesnej Marilyn Monroe.

Jak sprostały temu zadaniu? Lula wyręcza jurorów i szereguje uczestniczki od najlepszej do najgorszej. Kto odpadłby w tym togodniu?

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Vera Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Vera tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Vera Suprunenko

Miejsce 1 - Vera:

Anja Rubik była zachwycona - to zdjęcie mogłoby się ukazać w Vogue'u!

Masz piękne ciało, pozycje rewelacyjne!

Według Marcina Tyszki Vera potrafi wyglądać sexy, ale nie tanio, więc jej pozowanie w bieliźnie zawsze będzie miało modowy klimat.

Lula zgadza się z jurorami w 100%. Nie tylko uważamy Verę za jedną z bardziej obiecujących uczestniczek programu, ale podziwiamy też stylizację w jakiej pojawiła się na planie. To jest właśnie ten element szczęścia - kwieciste pończochy i śliczna bielizna w stylu retro sprawiły, że Vera była wczoraj najbardziej przekonującą pin up. Po prostu ślicznie.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Dorota Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Dorota tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Dorota Trojanowska

Miejsce 2  - Dorota

Jesteś tu playmate światowej sławy, ale to nie jest high fashion. Jesteś zbyt seksowna do mody. Ale mi się to podoba. - tak Dorotę podsumował Dawid Woliński. Dziewczyny z jury oponowały, w końcu są różne rodzaje modelek. Wiele "zbyt seksownych" modelek związanych z Victoria's Secret zrobiło oszałamiające kariery pozując w edytorialach, sesjach beauty czy na wybiegach high fashion (Miranda Kerr!).

Nam nowe zdjęcia Doroty bardzo się podobają i choć na karierę w USA może być za późno, z pewnością mogłaby zrobić niejedną udaną kampanię w Polsce.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Honorata Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Honorata tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Honorata Wojtkowska

Miejsce 3 - Honorata

Jak słusznie zauważył Tyszka, jest coś sztywnego w akcie Honoraty, ale ratuje ją spojrzenie. Mały minus za identyczną minę w dwóch ujęciach, ale taką Honoratę właśnie lubimy - hipnotyzującą, zimną, niesympatyczną. Dobre zdjęcia szalenie fotogenicznej dziewczyny.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Olga Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Olga tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Olga Kaczyńska

Miejsce 4 - Olga

Joanna Krupa zakochała się w Oldze i najchętniej od razu wysłałaby ją na plan kampanii Guess albo Victoria's Secret. Karolina uważa, że to najlepsze zdjęcia sesji. Dawid i my pozostaniemy przy podziwie dla postępu jaki Olga zrobiła w programie. Nareszcie się wyluzowała i przestała robić dziwne miny, które ujmowały jej uroku. Brawo!

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Joanna Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Joanna tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Joanna Kudzbalska

Miejsce 5 - Joanna

Ciężko nam się przyzwyczaić do Joanny, ale mimo stresu poszło jej całkiem dobrze. Zdjęcie w body wydaje się nieco zbyt sztywne, w czasie pracy na planie finalistka miała problem ze znalezieniem pozy i musiała liczyć na pomoc Anji Rubik. Za to akt wygląda świetnie - Asia jest bardzo fotogeniczna, wygląda zgrabnie i bardzo do twarzy jej z diamentowym naszyjnikiem!

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Oliwia Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Oliwia tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Oliwia Downar-Dukowicz

Miejsce 6 - Oliwia

Szczery zachwyt jurorów i konsternacja Luli. Marcin Tyszka, ku zaskoczeniu wszystkich, wyznał, że jego ulubionym filmem jest erotyk z lat 70. - "Emmanuelle", a zdjęcie Oliwii mu go przypomina. Z kolei Anja uważa, że piękniejszej dziewczyny nie potrafi sobie wyobrazić.

Wszystko się zgadza, ujęcie z telefonem jest przepiękne, ale dla nas to wciąż Playboy, a nie modeling. Śliczna Oliwia ubrana tylko w pończochy i szpilki traci swój urok aniołka. Najlepsze w tej dziewczynie jest napięcie między niewinnością i zmysłowością, które znika na dywanie.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Viktoria Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Viktoria tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Viktoria Driuk

Miejsce 7 - Viktoria

18-latka szybko zaskarbiła sobie sympatię jurorów i telewidzów. Jest bardzo fotogeniczna, konkretna i bystra. Jednak zachwyt Anji i Dżoany w tym wypadku uważamy za trochę przesadzony. Pierwszy raz tatuaż Viktorii poważnie zazgrzytał na zdjęciu - wygląda absurdalnie wśród cukierkowej scenografii. Podoba nam się zdjęcie w bieliźnie, ale generalnie uważamy, że to najmniej udana sesja Driuk. W pierwszych odcinkach ustawiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko!

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Natalia Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Natalia tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Natalia Piaskowska

Miejsce 8 - Natalia

Świetny profil, ale nieudane zdjęcie od frontu. Natalia była zestresowana nagą sesją i pozując wyglądała po prostu smutno. Jurorzy mieli jeszcze więcej wątpliwości niż my, powtarzając po raz kolejny - "to nie jest modelka". Jurorzy wyraźnie mają dość Natalii, z grupy za niskich dziewczyn będą raczej walczyć o swoje faworytki - Viktorię i Oliwię. Przypuszczamy, że to Natalia odpadłaby w tym odcinku.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Ania Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Ania tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Anna Bałon

Miejsce 9 - Ania Bałon

Marcin Tyszka zachwycony, my nie bardzo. Ania znów zrobiła swoją ulubioną minę: nie bardzo wiem co się wokół mnie dzieje, więc zacznę zasypiać. Zgadzamy się co do zdjęcia w gorsecie - jest szalenie glamour! Ale akt jest po prostu mdły. Według Anji i Karoliny uczestniczka jest zbyt infantylna i, co gorsza, widać to na zdjęciach.

Ania deklarowała w zajawce, że nigdy w życiu się przed nikim nie rozebrała. Teraz zdecydowała się na to przed całą Polską. Czy warto było? Nie bardzo.

Top model 2, odcinek 7.
Naga sesja - Michalina Top model 2, odcinek 7. Naga sesja - Michalina tvn.pl/ fot. Iza Grzybowska

Michalina Manios

Miejsce 10 - Michalina

Dawid: ty rozkwitasz z odcinka na odcinek!. Równie entuzjastyczna była Anja. Nie zgadzamy się - zdjęcie po prawej jest bardzo nieudane. Lekko przymknięte oczy kompletnie zgasiły spojrzenie Michaliny, a kadrowanie podkreśliło jej wady (ramiona) i pominęło atuty (nogi).

Za to bardzo nam się podoba zdjęcie po lewej, dużo bardziej seksowna pozycja, lepszy wyraz twarzy. Całość przypomina portret dwóch sióstr - ładniejszej i brzydszej.

Według Luli z nagą sesją najgorzej poradziła sobie Michalina. Ale gdyby to zależało od nas, z programu wyrzucilibyśmy Anię Bałon, która jest zupełnie przezroczysta i mówi samymi komunałami. Nie ma w niej nawet odrobiny tajemnicy, dlatego jej zdjęcia nie intrygują. Michalina jest fotogeniczna potrafi przyjąć na planie różne role, ma predyspozycje do zawodu.

Jednak jurorzy nie podzielają naszej opinii, więc wydaje się pewnym, że gdyby nie decyzja Magdy Roman, w 7. odcinku odpadłaby Natalia.

Sesja Dawida Wolińskiego z uczestniczkami pierwszej edycji Top Model Sesja Dawida Wolińskiego z uczestniczkami pierwszej edycji Top Model Existence/ fot. Iza Grzybowska

Fotograf - Iza Grzybowska

Iza Grzybowska jest absolwentką Wydziału Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i studentką fotografii w PWSFTViT w Łodzi. Specjalizuje się w sesjach gwiazd, wielokrotnie publikowała w magazynach takich jak Viva, Gala czy Twój Styl. Dzięki niej kilka clebrytek zyskało status seksbomby.

Z programem zetknęła się wcześniej, realizując sesję z Dawidem Wolińskim w towarzystwie finalistek pierwszej edycji "Top Model".

Pełne portfolio znajdziecie na stronie WWW fotografki.

Która fotografia podoba Wam się najbardziej?

Zobacz też:

Pełna relacja z tego odcinka Top Model
Top Model 2 - odcinek 7.

Intrygujące akty polskich modelek - tak pozują prawdziwe top models
Magda Frąckowiak dla Numero 127

Więcej o: