Jurorki Fashion Designer Awards 2012 - poznajmy je bliżej

Poznajcie bliżej tegoroczne jurorki Fashion Designer Awards 2012.
Konferencja Fashion Designer Awards Konferencja Fashion Designer Awards AKPA/ mat.prasowe

Natalia Kukulska

Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Utalentowana i pracowita. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty, nie tylko muzyczne. Natalia uwielbia ciągłe zmiany, metamorfozy, prowokacje. Z sukcesem udowadnia przy tym, że muzyka świetnie brzmi z modą. Modę pokazuje nie tylko na scenie, o modzie także pisze, dla Fashion Magazine.

Konferencja Fashion Designer Awards Konferencja Fashion Designer Awards AKPA/ mat.prasowe

Lidia Popiel

Fotograf, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna magazynu finelife.pl . Zawodowo fotografią zajmuje się od 1985 roku, wykonując zdjęcia do wielu czasopism m.in. dla Zwierciadła, Pani, Sukcesu, w dodatku do Rzeczpospolitej - Piąta Aleja prowadziła kolumny o modzie. Obecnie jest również dziennikarką Polsat Café ? prowadzi program Looksus i felietonistką Sukcesu.

Konferencja Fashion Designer Awards Konferencja Fashion Designer Awards AKPA/ mat.prasowe

Beata Sadowska

Jak mówi o sobie sama prezenterka:

Lubię mrugać okiem do mody i wyszukiwać projektantów, o których nikt jeszcze nie słyszał. Lubię biegać, więc ukończyłam 7 maratonów (każdy po 42km!) i mam ochotę na więcej. Lubię telewizję na żywo, więc mam ogromną frajdę z prowadzenia "Pytania na śniadanie" w TVP2. Lubię prawdziwe emocje, więc dwa razy relacjonowałam Rajd Dakar i przyjechałam ciężarówką rajd w Maroku. Lubię lubić i lubię, kiedy chce mi się chcieć.

Konferencja Fashion Designer Awards Konferencja Fashion Designer Awards AKPA/ mat.prasowe

Małgorzata Socha

Jedna z najbardziej utalentowanych i cenionych polskich aktorek, a cała polska pokochała ją za rolę Violetty w serialu "Brzydula".  Została wyróżniona tytułem aktorki Roku Glamour i TVN Turbo. Niezwykle ceni polskich projektantów. Kocha modę, a moda pokochała ją. Laureatka Oscara Fashion za najlepiej ubraną aktorkę Ambasadorka marki Tiffi,  oraz światowej marki biżuterii TOUS.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska kapif

Katarzyna Zielińska

Aktorka filmowa i teatralna. Występuje też w programach rozrywkowych. Interesuje się modą, bywa na pokazach najlepszych polskich projektantów. Media zafascynowane jej zmianą stylu okrzyknęły ją nową ikoną mody. Wielokrotnie gościła na okładkach najlepszych polskich czasopism. Była ambasadorką kosmetyków i luksusowej firmy odzieżowej.

Dorota Williams Dorota Williams AKPA/ mat.prasowe

Dorota Williams

Szefowa Zespołu Stylizacji i Charakteryzacji TVN, uznawana jest za prekursorkę telewizyjnej stylizacji w Polsce. Zaczynała od sesji fotograficznych w pismach dla kobiet. Przed powstaniem TVN-u pracowała jako jedna z pierwszych stylistek w telewizji publicznej. Kreowała wizerunki Krzysztofa Ibisza, Kingi Rusin, Piotra Kraśki. Od początku istnienia telewizji TVN tworzy estetykę stacji. Zajmuje się wieloma dziedzinami stylizacji telewizyjnej ? newsowym dress codem, publicystyką, kostiumami do seriali

Baczyńska Gosia Baczyńska Gosia kapif

Gosia Baczyńska

Gosia Baczyńska swoją pierwszą autorską kolekcję zaprezentowała w 2000 roku. Od tego czasu powstało kolejnych siedem, z których każda zachwycała krytyków i gwiazdy. Jej styl to połączenie doskonałości i nonszalancji. Tworzy ubrania doskonałe pod względem technicznym. W pokazach jej kolekcji oprócz najlepszych polskich modelek brały udział także gwiazdy światowych wybiegów: Alek Wek, Liz Jagger i Helena Christensen. Jej klientki to przede wszystkim kluczowe polskie bizneswoman, kobiety ze świata polityki i mediów oraz najbardziej znane celebrytki. Autorka kostiumów do opery ?Iwona Księżniczka Burgunda? w reżyserii Marka Weissa-Grzesińskiego

Jurorki Fashion Designer Awards 2012 Jurorki Fashion Designer Awards 2012 eastnews

Izabela Łapińska

Izabela Łapińska jest projektantką,  która w szybko zmieniającym się świecie mody nie poddaje się chwilowym kaprysom sezonu. Jej styl jest ponadczasowy. Kreacje projektantki cenione są za indywidualny styl, szlachetność tkanin, mistrzowskie wykonanie i "wyróżniające je spośród innych"  zamiłowanie artystki do detalu. Do grona klientek Izabeli Łapińskiej należą m.in. Małgorzata Foremniak, Justyna Steczkowska, Agata Buzek, Magda Górska, Beata Ścibakówna

Anna Kulec - Karampotis Anna Kulec - Karampotis AKPA/ mat.prasowe

Anna Kulec - Karampotis

Ambasador marki Schwarzkopf. Dyrektor kreatywna Trendy Hair Fashion. Wizjonerka fryzjerstwa.

Aneta Wikariak Aneta Wikariak AKPA/ mat.prasowe

Aneta Wikariak

Dziennikarka, w media pracuje od 1996 roku. Redaktor naczelna pisma Party. Życie gwiazd i Flesz. Gwiazdy i Styl.

DFA 2012 DFA 2012 AKPA/ mat.prasowe

Joanna Sokołowska-Pronobis

Pomysłodawczyni i inicjatorka  konkursu Fashion Designer Awards.

Więcej o: