Karlie Kloss w trzech nowych sesjach - wybieramy najlepszą!

Karlie Kloss pojawiła się w marcu w paru ciekawych sesjach. Która podoba Wam się najbardziej? Wybierzcie najlepszą!
Karlie Kloss w Vogue Karlie Kloss w Vogue kolaż Lula.pl

Karlie Kloss w Vogue

Już jakiś czas temu informowałyśmy Was, że Karlie Kloss pojawiła się na marcowej okładce Vogue Australia ( więcej na ten  temat znajdziecie tutaj). Ale na jednej okładce się nie skończyło. Kloss, należąca do ścisłej czołówki  modelek na świecie pojawiła się również w trzech świetnych sesja.

Karlie Kloss w Vogue Karlie Kloss w Vogue kolaż Lula.pl

On the run

Pierwsza sesja jaką chcemy Wam zaprezentować pochodzi z ostatniego numeru Vogue Paris. Autorem On the run, bo takim tytułem zostały opatrzone zdjęcia, jest Hans Feuer. Za stylizację Karlie Kloss odpowiedzialna była stylistka Marie Chaix.

Futurystyczna sesja Karlie przyciąga wzrok. I to nie tylko idealnym ciałem modelki jakie możemy podziwiać na tych zdjęcia, ale również typowymi sportowymi ubraniami, zaprezentowanymi w nietypowy sposób. Do sesji wykorzystano projekty takich domów mody jak Rick Owens, Burberry Prorsum, Bottega Veneta, Mulberry, czy Chanel.

Karlie Kloss w Vogue Karlie Kloss w Vogue kolaż Lula.pl

Modern Arts

Druga sesja boskiej Karlie pochodzi z marcowego wydania Vogue US. Sesja zainspirowana sztuką nowoczesną idealnie łączy styl lat 20. i rozmazanych, chaotycznych kolorów jakie widzimy w tle zdjęć. Autorem tej inspirowanej art decco sesji jest Mario Sorrenti, a za stylizację odpowiadała Camilla Nickerson.

Karlie Kloss w Vogue

Karlie na zdjęciach prezentuje idealnie skrojone, proste w swojej formie projekty YSL, Toma Forda, Balenciaga, Celine, Michaela Korsa. Te wyjątkowe stylizacje dodatkowo podkreślają fantastyczne akcesoria takie jak: długie skórzane rękawiczki, turbany i oversize'owa dekadencka biżuteria.

Karlie Kloss w Vogue Karlie Kloss w Vogue kolaż Lula.pl

Lady Luxe

Trzecia sesja pochodzi również z amerykańskiego Vogue'a i zatytułowana została Lady Luxe. Tym razem Karlie współpracowała z innym znanym fotografem Mario Testino, którego ostatnią sesję pochodzącą z magazynu LOVE znajdziecie tutaj.

Karlie Kloss w Vogue

Stylizacją tej sesji zajęła się Lucinda Chambers,a Kloss na zdjęciach przypomina bogatą, amerykańską żonę, a bogate wnętrza i fantastyczna, ogromna fryzura Kloss idealnie oddają jej klimat. Kreacje do zdjęć pochodzą z najnowszych kolekcji takich domów mody jak Alexander McQueen, Manolo Blahnik, Erickson Beamon, Prada, Bluegirl, Vionnet, Valentino, Kara Ross, Chanel, czy też Louis Vuitton.

Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie waszym zdaniem najfajniejszą sesję modelki.

Więcej o: