Na kwietniowej okładce Vogue Turkey możemy podziwiać zjawiskową Larę Stone. Magazyn zaproponował swoim czytelnikom dwa warianty zdjęcia okładkowego, ale my dla Was wybrałyśmy to bardziej naturalne i romantyczne czarno - białe zdjęcie pięknej modelki. Autorem sesji jest fotograf Cuneyt Akeroglu.
W hiszpańskiej edycji Vogue na okładce znajdziemy zdjęcie francuskiej piękności Laetitia Casta. Modelka była twarzą takich marek jak Chanel i Dior, a obecnie również współpracuje z koncernem L'Oreal, którego jest ambasadorką. Na zdjęciu modelka, wystylizowana w stylu sporty glam, prezentuje się znakomicie. Autorem zdjęcia okładkowego jest Miguel Reveriego.
Następne bardzo seksowne zdjęcie pochodzi z również z Hiszpanii, tylko że tym razem z magazynu Harper's Bazaar. Na okładce możemy podziwiać modelkę Izabel Goulart, która przyodziana jest tylko w żakiet z kolekcji Emilio Pucci oraz szpilki z najnowszej kolekcji Toma Forda, o których wspominałyśmy już wczoraj (więcej na ten temat znajdziecie tutaj). Zdjęcie wykonane zostało przez Nico.
Na okładce niemieckiej edycji Vogue możemy podziwiać piękne czarno- białe zdjęcie wykonane przez znanego i bardzo cenionego fotografa Petera Lindbergha. Przed obiektywem fotografa zagościła modelka Iris Strubegger, której bardzo naturalne portretowe zdjęcie bardzo nas urzekło. Modelka gościła również na okładce Vogue'a we wrześniu 2011.
Rosyjskie wydanie magazynu Harper's Bazaar w kwietniu zdobi zdjęcie córki jednego ze Stonesów, Georgia May Jagger. Zdjęcie okładkowe wykonane przez Natalię Alaverdian, przypomina nam, że wiosna zagościła już na dobre. Jagger skąpana w kwiatach róż i w bardzo modnym fluo makijażu, jako ambasadorka wiosny spisała się znakomicie.
Najnowsza okładka tej holenderskiej piękności pochodzi z kwietniowego numeru Vogue Paris. Autorem zdjęć jest fotograf David Sims. Doutzen na okładce prezentuje się zjawiskowo, rozwiane blond włosy, delikatny makijaż i srebrny top oraz spodnie od Givenchy to mieszanka idealna.
Daphne Groeneveld w kwietniu znalazła się na dwóch okładkach Vogue'a. Jedna z nich pochodzi z koreańskiej edycji magazynu i wykonana została przez fotografa Rafaela Stahlein. Modelka pozuje na niej w bardzo ciekawym kwiatowym płaszczyku, a w ręku trzyma małe akwarium ze złotymi rybkami. Jednak jak zawsze na zdjęciach modelki największą uwagę skupiają jej piękne usta.
Druga okładka Daphne Groeneveld to okładka zrobiona dla dla rosyjskiej edycji biblii mody. Portretowe zdjęcie modelki wykonane zostało przez fotografkę Hedi Slimane.
Na ostatniej okładce, jaką wam prezentujemy, pochodzącej z ostatniego numeru Harper's Bazaar Singapore, podziwiać możemy modelkę Coco Rocha. W kwietniowym numerze modelka znalazła się nie tylko na okładce, ale również w środku magazynu znajdziemy intrygującą sesję, do której autorem zdjęć jest Simon Upton.