Gwiazdy w roli modelek na Fashion Week Poland

Fashion Week Poland to impreza, na której tłumnie pojawiają się nie tylko projektanci, ale też gwiazdy. Oczywiście, głównie te, którym z modą jest jak najbardziej po drodze. Nic więc dziwnego, że w pierwszym rzędzie pokazów zasiadły m.in.: Joanna Horodyńska i Ada Fijał, czyli prowadzące program "Gwiazdy na dywaniku", a także Natalia Kukulska, która ceni sobie wielce polskich twórców i chętnie nosi ich kreacje na czerwonym dywanie. Jednak poza oglądaniem pokazów, niektóre sławy wzięły też w nich udział. Przekonajcie się, kto u kogo wystąpił.
Fashion Week Poland 2012 Fashion Week Poland 2012 East News

Joanna Horodyńska

Jak można się było spodziewać, gwiazdą pokazu MMC była Joanna Horodyńska. Stylistka jest od lat twarzą marki i chętnie promuje ją na salonach. Na wybiegu Fashion Week Poland Horodyńska zaprezentowała raczej sportowy zestaw, trochę w stylu projektów Isabel Marant.

Fashion Week Poland 2012 Fashion Week Poland 2012 East News

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz od jakiegoś czasu dumnie nosi kreacje młodego polskiego projektanta Tomasza Olejniczaka, tworzącego pod pseudonimem Tomaotomo. Jak widać, Olejniczak zaprosił swoją sławną fankę do wzięcia udziału w pokazie kolekcji na sezon jesień/zima 2012. Książkiewicz oczywiście przystała na jego propozycję, a na wybiegu czuła się jak ryba w wodzie.

Fashion Week Poland 2012 Fashion Week Poland 2012 Mat.prasowe

Dorota Gardias

Dorota Gardias również uświetniła wybieg Fashion Week Poland. Pogodynka i zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" prezentowała modele z najnowszej linii marki Orsay ? w tym tę białą bluzeczkę ze złotym kołnierzykiem i baskinką oraz złotą ołówkową spódnicą.

Fashion Week Poland 2012 Fashion Week Poland 2012 East News

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska od dawna współpracuje z Violą Śpiechowicz. Dlatego z chęcią wystąpiła na pokazie jej jesiennej kolekcji. Jesteśmy pewni, że już wkrótce zaprezentuje którąś z najnowszych kreacji projektu Śpiechowicz na czerwonym dywanie.

Fashion Week Poland 2012 Fashion Week Poland 2012 East News

Ilona Felicjańska

Kiedyś pracowała jako wzięta modelka, później z sukcesem prowadziła fundację, a teraz zeszła do rangi tylko "celebrytki". Chodzi oczywiście o Ilonę Felicjańską, której walka z uzależnieniem oraz potyczki z byłym mężem są od kilku miesięcy pożywką dla tabloidów. Ilona pojawiła się na wybiegu u Jarosława Juźwina. Niestety, nie jesteśmy przekonani, czy aby na pewno "uświetniła" jego pokaz...

Więcej o: