Seksowna Cameron Diaz kusi z okładki "Harper's Bazaar" - udana sesja?

Choć w tym roku skończy 40. lat, to seksapilu i idealnej figury wciąż mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Po raz pierwszy od dawna Cameron Diaz występuje w całkiem odważnej sesji - jak wyszło?
Cameron Diaz dla Cameron Diaz dla "Harper's Bazaar UK" Harper's Bazaar

Seksowna sukienka

A więc można nie przesadzać z Photoshopem? Można! A udowadnia to okładka najnowszego brytyjskiego "Harper's Bazaar". Cameron Diaz, która jest gwiazdą wydania, mimo że w tym roku kończy 40 lat, wciąż prezentuje się bardzo seksownie, a przy tym nie wygląda jak nastolatka. Owszem, nie jest to zdjęcie w zupełności pozbawione retuszu, ale jednak bez popadania w  taką przesadę, jak na przykład w wypadku okładki Joanny Krupy dla "Maxima". Patrząc na "Harper's Bazaar" od razu wiemy, kto jest na okładce. W przypadku polskich magazynów czasem trudno to odgadnąć... Na okładkowym zdjęciu (autorstwa Toma Munro) Diaz  ma na sobie sukienkę eksponującą piersi (marki Calvin Klein Collection). Niedbale opadające ramiączko daje zmysłowy efekt. Kolejne zdjęcia również ukazują aktorkę w seksowny sposób.

Cameron Diaz dla Cameron Diaz dla "Harper's Bazaar UK" Harper's Bazaar

Stylowa uwodzicielka

Nie ma bardziej seksownego stroju dla kobiety niż biała męska koszula. To sprawdzony outfit, do którego często wraca się w sesjach zdjęciowych i filmach. Niby nic nie widać, a jednak jest zmysłowo i apetycznie. Stylizacji dodano charakteru proponując Cameron Diaz kapelusz w stylu retro. Oto przykład uwodzenia z klasą!

Cameron Diaz dla Cameron Diaz dla "Harper's Bazaar UK" Harper's Bazaar

Zmysłowe kształty

Zdążyliśmy już zapomnieć, że gwiazda może się pochwalić takimi kształtami! Ostatnio Cameron wybiera bowiem skromne, klasyczne zestawy. A tu proszę - pod grzecznymi strojami kryje się ciało grzechu warte. Ciekawe, co czuje Justin Timberlake (były chłopak Diaz) patrząc na to zdjęcie...

Cameron Diaz dla Cameron Diaz dla "Harper's Bazaar UK" Harper's Bazaar

Jak Helena Christensen

Zwilżone, opadające na twarz włosy, rozmarzone spojrzenie, mocno podkreślone oczy - w tej stylizacji Diaz przypomina nieco supermodelkę lat 90., Helenę Christensen, z kultowego teledysku "Wicked Game". Nie sądzicie?

Jak oceniacie sesję Cameron Diaz? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: