Najciekawsze sesje tygodnia - sportowa gorączka

Najnowsze sesje modowe to prawdziwy miks inspiracji - plaża, Olimpiada, dawne kino...

Elisabeth Hoff dla My Daily

Tę sesję znaleźliśmy na mydaily.co.uk. Klimat zbliżającej się Olimpiady w Londynie odtworzono głównie za pomocą ubrań brytyjskich projektantów, w tym naszych ulubionych sukienek duetu Peter Pilotto. Sportowa klasa.

Foto - Elisabeth Hoff
Modelki - Dap (Elite), Charlotte Pallister (Select)

"Paper plates" w Vogue UK

Mniej dosłowna sesja olimpijska, z właściwą dla Vogue gracją. Lara Mullen pozuje w sportowych pozach wśród pastelowych barw i niesamowitych papierowych dekoracji zaprojektowanych przez Shonę Heath. Delikatnie, subtelnie, ale czy nie za słodko?

Foto Tim Gutt
Modelka Lara Mullen

Szaleństwo Chanel w Elle US

Redakcja amerykańskiej edycji Elle proponuje jeden żakiet Chanel w bardzo różnych stylizacjach. Na sportowo, na elegancko, minimalistycznie, romantycznie. Bo tweed pasuje na każdą okazję.

Foto - Thomas Whiteside
Modelki
- lla Verberne, Josilyn Williams, Veranika Antsipava i Vika Kuropyatnikova

"The Baroness" dla Fashion Gone Rogue

Piękna i mroczna sesja odwołująca się do klimatu niemieckiego kina z lat 20. Współczesne ubrania swobodnie pomieszano ze współczesnymi, np. lateksowym płaszczem Agent Provocateur. Udane, wyrafinowane zdjęcia.

Modelka: Mila Krasnoiarova
Foto: Hugo Arturi
Stylizacja:
Jenni Hensler

Carolyn Murphy w Vogue Germany, czerwiec 2012

Hit czy kicz? Murphy pozująca na seksbombę, wystawne stylizacje plażowe, dramatyczne kontrasty światła. Sesja jest zmysłowa i intrygująca, ale nie stroni też od mało eleganckiej przesady. Nam podobają się głównie miedziane, odbijające światło sześciany.

Foto - Alexi Lubomirski
Stylizacja - Christiane Arp

Maddie Kulicka dla Modo

Dawno niewidziana Maddie wystąpiła w letnim numerze magazynu Modo. Na fotografiach Marcina Karskiego jest piękna i demoniczna. Fajna, oszczędna sesja.

Stylizacja: Ewa Ambroziak

Która sesja podoba wam się najbardziej?

Więcej o: