Na Dzień Matki - top modelki i ich dzieci

Przekonaj się czy pociechy top modelek są równie urodziwe, co ich sławne mamy.

Sasha Pivovarova

W połowie maja na świat przyszła córeczka Sashy Pivovarovej i jej męża - 44-letniego fotografa, Igora Vishnyakova. Dziewczynka nosi imiona Mia Isis, a dumna mama pokazała ją całemu światu za pośrednictwem Twittera.

27-letnia top modelka i jej mąż aktywnie zajmują się sztuką i mieszkają w najbardziej artystowskiej dzielnicy Nowego Jorku - Williamsburgu. Ciekawe czy śliczna Mia będzie chciała zostać modelką czy malarką? Mamie świetnie udaje się łączyć oba zajęcia.

Arizona Muse

Arizona Muse zaszła w ciążę w wieku 19 lat i musiała z tego powodu przerwać karierę. Jej pozycja była wówczas słaba i roczny urlop mógł oznaczać koniec marzeń o modelingu dla skromnej dziewczyny z Santa Fe. Stało się jednak inaczej. Po urodzeniu synka, Muse ścięła włosy i zafundowała sobie bardziej naturalny, jasnobrązowy kolor. Nowy wizerunek zachwycił Annę Wintour i Arizona szybko dotarła na sam szczyt.
Dziś mówi, że nie żałuje urodzenia synka i dobrze sobie radzi z łączeniem życia zawodowego i prywatnego. Gdy jest w Europie rozmawia z 3-latkiem na Skypie.

A tak wyglądała Muse zanim została matką, prawda że teraz lepiej?:

Jourdan Dunn

Z powodu zabójczych nóg, londyńskiego akcentu i czekoladowej skóry Jourdan jest idealną następczynią Naomi Campbell. Dunn miała świetny start w 2007 r., ale podobnie jak Muse musiała zrobić sobie krótki urlop macierzyński. Jako 19-latka urodziła synka o imieniu Riley. Tatą chłopca jest ówczesny długoletni chłopak Dunn, który dwa miesiące później trafił do więzienia za detalowanie kokainy. Na domiar złego, okazało się, że mały Riley cierpi na anemię sierpowatą. Jordan nie dała się złamać, już po dwóch miesiącach zaczęła przyjmować zlecenia i szybko wróciła na szczyt. Świetnie radzi sobie w roli samotnej matki, choć narzeka na tęsknotę. Zleceniodawcy chętnie dostosowują grafik do rytmu terapii jej synka.

Na zdjęciu: mały Riley w objęciach najlepszej przyjaciółki Jordan - Karlie Kloss.

Natalia Vodianova

Natalia to kolejna 30-letnia matka o uroku nastolatki. W 2002 r. Natalia poznała Justina Nortmana, brytyjskiego arystokratę i dziedzica fortuny, co skończyło się błyskawiczną ciążą i ślubem. Natalia urodziła trójkę uroczych dzieci: Lukasa, Viktora i Nevę. Para spędziła razem 10 lat, chętnie pozowała w magazynach i uchodziła za najwdzięczniejszą rodzinę Wielkiej Brytanii. Dziś status londyńskiego it-couple przejęli Lara Stone i jej partner David Walliams, a Vodianova znalazła szczęście we Francji, u boku syna luksusowego potentata Bernarda Arnault. A sześcioletnia Neva Vodianova Portman już reklamuje dziecięce ubranka...

Miranda Kerr

Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom - tak brzmi pełna metryka synka dwojga pięknych rodziców, Orlando Blooma i Mirandy Kerr. W kwietniu plotkarski magazyn z Australii Who ogłosił modelkę najpiękniejszą osobą na ziemi i zamieścił na okładce wzruszający portret rodzinny. Śliczna modelka wygląda jak starsza siostra Flynna - jak to możliwe po 29. urodzinach?

Jak uważacie, która modelki ma najpiękniejszą pociechę?

Więcej o: