Newsy tygodnia - luksusowe torebki i plotki ze świata modelingu

Jak zwykle podajemy wam świeżą porcję najnowszych plotek ze świata mody.

Adam Levine ma nowego aniołka Victoria's Secret

Wokalista Maroon 5 szybko zastąpił swoją ex-dziewczynę Annę Vyalitsynę, aniołka Victoria's Secret i twarz wiosennej kampanii Reserved. Dwa miesiące po zerwaniu dał się sfotografować w pocałunku z innym aniołkiem, Behati Prinsloo. Modelki były dobrymi koleżankami, ale teraz atmosfera w gronie piękności VS może się popsuć.

Co ciekawe, oboje lubią pełne czułości sesje dla magazynów. Jak dotąd pozowali z poprzednimi partnerami - Adam dla Vogue Russia, a Behati dla i-D. Czekamy na wspólne zdjęcia w Elle.

Prada satchel bag Prada satchel bag mat. prasowe

Prada poddaje się modzie na "satchel bags"

Przedłużająca się moda na "satchel bags" czyli małe, torebki listonoszki, dotarła do domu mody Prada. Zgrabna linia i cztery kolory do wyboru mają sprawić, że nowy model osiągnie status it bag. Cena to $1595.

CNN docenia polskie modelki

CNN wyemitowało reportaż o modelkach z D'vision. Oprócz wielkich gwiazd - Anji i Zuzy - amerykańska telewizja zauważyła też Olgę i Honoratę z "Top Model". Dodatkowo Lucyna Szymańska tłumaczy dlaczego polskie dziewczyny tak łatwo zdobywają Paryż i Nowy Jork.

Francuska kampania przeciw podróbkom

Francuskie lotniska już niedługo ozdobią plakaty zniechęcające do kupowania podróbek. We Francji posiadaczka fałszywej torebki Diora może liczyć się z grzywną w wysokości 300 euro i... pozbawieniem wolności do 3 lat.

Hedi Slimane wcale nie przeprowadza się do Paryża

Fotograf, projektant i nowy dyrektor kreatywny YSL zostaje w Los Angeles. Kolekcje tej bardzo paryskiej marki będą powstawać w Mieście Aniołów. Osobliwe.

Córka Clinta Eastwooda i "afera Birkin"

Francesca Eastwood, 19-letnia córka genialnego aktora i reżysera, znalazła własny sposób na sławę. W USA wybuchła afera po tym, jak jej chłopak fotograf opublikował zdjęcia z procesu destrukcji (piła + ogień) absurdalnie drogiej torebki Hermes Birkin Bag. Krytykowanie konsumpcjonizmu nigdy jeszcze nie było tak drogie...

Uspakajamy - Birkin okazała się podróbą, a cała akcja ma na celu rozreklamowanie reality show nagrywanej przez celebrytkę dla telewizji E! Tym samym Francesca idzie w ślady niesławnych Kardashianek.

Florence Welch na okładce i w pompatycznym teledysku

Florence Welch utrwala swoją pozycję it girl. Trafiła na okładkę Harper's Bazaar UK, a jej nowy teledysk w stylu kamp nakręcił nikt inny, tylko kultowy fotograf David LaChapelle.

Więcej o: