Polscy modele szykują się na Fashion Week - który najprzystojniejszy?

Międzynarodowe agencje modeli już szykują się do tygodni mody męskiej na sezon wiosna 2013. Zobacz którzy Polacy mają szansę dostać się na wybiegi.

Tomek Szałański

Młodzieniec o twarzy mężczyzny sprzed kilku epok. Jego międzynarodowa kariera zaczęła się od debiutu dla Jil Sander i nadal się rozwija.

Greg Nawrat

Prawdziwa gwiazda, twarz Gucci, przystojniak w typie klasycznym. Znaleziony na Facebooku i od razu ściągnięty do Panda Models. W ciągu roku dotarł na 26.miejsce międzynarodowego rankingu models.com, a po nadchodzącym sezonie może tylko podskoczyć. Greg ma 22 lata, więc przed nim jeszcze kilka (kilkanaście) ładnych lat w branży. My trzymamy kciuki.

Franek Zieliński

Nowa twarz tygodnia models.com sprzed dwóch tygodni. Franek to na razie bardziej chłopiec, niż mężczyzna, ale kontrakt z Bananas Models może zapewnić mu paryski debiut.

Lubomir Polewaczyk

Kolejna ?nowa twarz?. Androgyniczny blodyn zadebiutował u Lanvin. Wygląda jak młodszy brat holenderskich top modelek i zapowiada się na modela zmiennego jak kameleon.

Cornelius Carol

Models.com uznało go za nową twarz tygodnia w grudniu. 20-latek z Gdańska ma artystyczną duszę, słucha alternatywnych wokalistek i uprawia jogę. Lekko zbuntowany wyraz twarzy i oryginalna fryzurka pomagają mu podbić serca castingowców.

Łukasz Partyka

16-latek dopiero buduje portfolio. Jesteśmy ciekawi ile zleceń uda mu się zdobyć w Paryżu.

Anatol Modzelewski

Ma być nową gwiazdą Panda Models. Models.com kilka dni temu uznało go za jedną z najbardziej obiecujących nowych twarzy. Orli nos z blizną, który portal opisał jako arystokratyczny, ma być jego dużym atutem, znakiem rozpoznawczym. Nam przypomina Patricka Wolfa - brytyjskiego wokalistę, który kilka sezonów temu pojawił się w kampanii Burberry.

Tomek Szczukiecki

Ma na koncie już wiele sezonów na światowych wybiegach, jego gwiazda nie przygasa. Czasem pracuje dla Polaków ? np. pojawił się w wiosennej kampanii Zienia, jako partner Ewy Witkowskiej.

Michał Lewandowski

Dziwny, chudziutki, ma urok londyńskiego buntownika. Najlepiej wygląda w skórzanej kurtce, ale delikatne rysy i wydatne usta zapewne skuszą stylistów do eksperymentowania z androgynicznym stylem. Bardzo obiecujący.

Który chłopak z naszego subiektywnego wyboru modeli wydaje wam się najbardziej interesujący?

Więcej o: