Poznaj laureatów nagród CFDA - Olsenki zasłużyły?

6 nagród dla modowych ulubieńców Ameryki. Zgadzacie się z werdyktem?

Marka roku - moda damska

The Row należące do sióstr Olsen właśnie wspięło się na wyżyny. Tym samym z celebrytek, Mary Kate i Ashley zmieniły się w utytułowane projektantki. Ich interesujący, luksusowy minimalizm świetnie wygląda na wybiegu, ale nie lubimy gdy siostry same noszą swoje kreacje.

Moda męska - Billy Reid

W jesiennej kolekcji projektant pokazał styl "na luzaka". Jury Rady Amerykańskich Projektantów przekonała jego nonszalancja.

Dodatki - Reed Krakoff

Reed Krakoff projektuje, fotografuje, kolekcjonuje sztukę. To już kolejna jego nagroda CFDA w dziedzinie akcesoriów. Sam Krakoff pełnił funkcję vice prezydenta Rady między 2006 a 2010 r.

Nagroda specjalna Swarovski - nowy talent, akcesoria: Tabitha Simmons

Nagrody specjalne od Swarovski otrzymuje młodsze pokolenie projektantów. W Jury najbardziej spodobały się buty od Tabithy Simmons.

Nagroda specjalna Swarovski - nowy talent, moda męska: Philip Lim

Uwielbiamy damskie kolekcje 3.1 Philip Lim, ale projektant odnosi teć coraz większe sukcesy w ramach rynku mody męskiej. Nowe kolekcje z męskiej linii pokazuje w Paryżu.

Nagroda specjalna Svarovski - nowy talent, moda damska: Altuzarra

Altuzarra to jeden z młodych, zdolnych Amerykanów azjatyckiego pochodzenia. Razem z Jasonem Wu i Alexandrem Wangiem tworzą grupę mocnych nazwisk młodego pokolenia. Z tej trójki Wang jest najpopularniejszy, ale to właśnie Joseph Altuzarra otrzymuje najwięcej nagród.

Zgadzacie się z werdyktem CFDA? Nagrodzeni zasłużyli?

Więcej o: