Newsy tygodnia: Michalina, kalendarz Pirelli i kolejna ciąża w świecie mody

Podsumowujemy miniony tydzień, czyli trochę plotek i porcja modowych kontrowersji.

Gisele Bundchen jest w ciąży

Brazylijska top modelka już niedługo będzie musiała sobie zrobić przerwę w pracy. Gisele spodziewa się drugiego potomka razem z mężem Tomem Brady. Gratulujemy!

Nowa kolekcja gumowych butów Melissa

Brazylijska marka słynie ze specjalnych kolekcji powstałych we współpracy z projektantami. Ogromną popularność przyniosły pantofelki, baletki i kalosze zaprojektowane przez Vivienne Westwood. Teraz marka stawia na brazylijskiego projektanta - Pedro Lourenço.

"Little Black Jacket"

W Nowym Jorku trwa wystawa celebrująca klasyczny czarny żakiet Chanel. Na zdjęciach parada sław, modelek, przyjaciół Karla, m. in. Alexander Wang, Sarah Jessica Parker, Saskia de Brauw, Anja Rubik i Daphne Guinness. Zdjęcia można zobaczyć w albumie, który zostanie wkrótce wydany.

Szokująca kampania Harvey Nichols

Brytyjski dom handlowy klasy lux Harvey Nichols znalazł intrygujący sposób na zareklamowanie przecen. Słynący z balansującego na granicy dobrego smaku marketingu sklep wyprodukował ulotki przedstawiające modeli z plamami "moczu" na spodniach. Komentarz "Try to contain your excitement" (ang. spróbuj powstrzymać swoją ekscytację) mówi wszystko.

Nowy fotograf kalendarza Pirelli

Fotografem kalendarza Pirelli na 2013 r. będzie Steve McCurry, reporter znany z pracy dla National Geographic. Jego zdjęci zielonookiej afgańskiej dziewczynki jest jednym z wizualnych emblematów tego magazynu. Według plotek, w nowym Pirelli możemy się spodziewać debiutu Karlie Kloss.

Michalina Manios w sesji dla Darka Stawskiego Michalina Manios w sesji dla Darka Stawskiego darekstawski. com

Nowa sesja Michaliny Manios

Modelka z reality show w TVN ponownie trafiła na plan sesji zdjęciowej z nagim mężczyzną (źródło: darekstawski.com). Fotograf Darek Stawski postawił na subtelne, delikatne zdjęcia Michaliny w towarzystwie Oskara Kamińskiego.

Przekonujące fotografie?

Więcej o: