Lady Gaga, Rihanna i Maja Sablewska - czym zaskoczyły w tym tygodniu?

Sprawdźcie, co wydarzyło się przez ostatni tydzień w świecie urody.
newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Perfumy Lady Gagi

Doczekałyśmy się premiery pierwszego zapachu sygnowanego nazwiskiem Lady Gagi. Co na nas czeka po otwarciu flakonu? To wyjątkowy zapach z nutą orchidei, moreli, szafranu, miodu i  jaśminu. Oczywiście perfumy mają w sobie również coś wyjątkowego, tak samo jaki ich autorka - są koloru czarnego i dopiero po rozpyleniu zmieniają się w przezroczystą ciecz.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Dita Von Teese dla Artdeco

Gwiazda stworzyła limitowaną kolekcję dla marki Artdeco. N aponadczasową i klasyczną kolekcję składają się produkty w kolorystyce nawiązującej do stylu artystki. W skład w niej wchodzą: eye liner, puder w kamieniu, jak również tak charakterystyczna dla gwiazdy pomadka w kolorze strażackiej czerwieni. Ta wyjątkowa linia to również bardzo ładne i eleganckie opakowania.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Edyta Górniak jako pin- up girl

Piosenkarka po nieudanej próbie powrotu na scenę muzyczną, ratuje się jak może udziałem w przeróżnych kampaniach reklamowych. Ostatnio została również twarzą najnowszego produktu marki Soraya. Jako pin-up girl z różowym rowerem, Edyta prezentuje się bardzo fajnie.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Laetitia Casta dla D&G

Francuska modelka została właśnie twarzą kampanii reklamowej zapachu Dolce& Gabbana Pour Femme.  Autorem zdjęć do kampanii jest genialny fotograf Mario Testino, a 34 letnia modelka wygląda rewelacyjnie.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Rimmel zakończyło współpracę z Mają Sablewską

Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. " Współpraca Majki Sablewskiej i marki Rimmel dobiegła końca. Tym samym Maja przestaje pełnić powierzoną jej funkcję doradcy wizerunkowego, a strona internetowa www.majasablewskablog.pl założona w celu promocji tej współpracy, nie będzie już aktywna." Ciekawe co się stało?

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Nowy zapach Rihanny

Na rynku pojawił się nowy, już drugi zapach sygnowany przez piękną Barbadoskę - Rebelle by Rihanna. Oczywiście jak na Riri przystało premierze towarzyszy odważna kampania, gdyż piosenkarka pozuje w negliżu.

Więcej o: