Prezentacja jesiennej kolekcji Bizuu - kobiecość z wełny i piór

Zdolne siostry zorganizowały spotkanie w warszawskim butiku marki. Po Fashion Week Poland to kolejna odsłona najnowszej kolekcji - tym razem można ją było poznać z bliska.

Sekret sukcesu Bizuu

W ciągu niecałych dwóch lat siostry Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak wypromowały markę, która specjalizuje się w uroczej mieszance stylu retro i słodkiej dziewczęcości. Cenią ją celebrytki (m. in. Agnieszka Szulim, Kasia Zielińska i Weronika Książkiewicz), ale Bizuu odnosi też sukcesy komercyjne. Ponadczasowy design, sprawdzający się w ciągu dnia, jak i wieczorem oraz stosunkowo osiągalne ceny, sprawiły, że Bizuu otworzyło już trzy butiki oraz sklepik onlline.

Ostatnio siostry rozszerzyły ofertę marki o produkowane we Włoszech torby oraz cudowne ubranka dla dzieci, wyglądające jak miniaturki "dorosłych" sukienek marki.

Na zdj.: ekipa Lula.pl z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan.

Bizuu na jesień 2012

W warszawskim butiku Bizuu nadal można zobaczyć ubrania z kolekcji wiosna-lato, ale w drugim pokoju zawisły już ciężkie wełny boucle i grubsze jedwabie. Ubrania z kolekcji jesień zima zachęcały do dotknięć, mierzenia, a przede wszystkim prezentacji na modelkach, które z dużą dozą profesjonalizmu (i tolerancji na letnią temperaturę) mierzyły wszystkie kreacje z nowej kolekcji.

Kamila Szczawińska

U Bizuu pojawiła się Kamila Szczawińska, która powoli wraca do pracy po dłuższym urlopie macierzyńskim. Modelka zamykała ostatni pokaz Łukasza Jemioła, a wczoraj dumnie prezentowała smukłą figurę, jakiej może jej pozazdrościć każda młoda mama.

Jesienna kolekcja Bizuu Jesienna kolekcja Bizuu

Bizuu na jesień 2012

Nowa kolekcja sióstr B i Zuu to hołd dla delikatności świata ptaków. Ornitologiczne inspiracje zostały podkreślone nazwami poszczególnych modeli, każdy nosi łacińską nazwę gatunku ptaka. My zachwyciliśmy się pierzastym akcentem kolekcji - pięknym toczkiem z długimi, awangardowymi piórami.

Bizuu na jesień 2012

Prawdziwa perełka to też koronkowa balowa kreacja, która pojawiła się na łódzkim tygodniu mody jako sylwetka otwierająca pokaz. Zachwyciło nas piękno delikatnej tkaniny i subtelny fason w stylu retro. Efektowną kreację prezentowała Renata Kaczoruk (Modelplus).

Prezentacja prasowa kolekcji Bizuu j/z 2012

Bardzo przyjemne popołudnie dokumentowała sama Zuzanna Wachowiak, zmieniając perspektywę między smartfonem a nowoczesną wersją niegdyś kultowego aparatu Polaroid.

Bizuu na jesień 2012

Projektantki Bizuu nie ukrywają inspiracji stylem Coco Chanel. Ducha legendarnej projektantki czuć w krótkich żakiecikach i mięsistych wełnach typu boucle. Komplet od Bizuu przyda się każdej kobiecie sukcesu, która ma w sobie jeszcze dziecięcy pierwiastek "księżniczki".

Jak wam się podoba warszawski butik Bizuu i bardzo kobieca kolekcja na jesień 2012?

Zobaczcie całą kolekcję:

Jesienna kolekcja Bizuu - sukienki, żakieciki, koronki

Więcej o: