Zuzanna Bijoch ma już 18 lat. Zobacz jak się zmieniała przez lata!

Wczoraj top modelka z Katowic obchodziła 18. urodziny. Przypominamy, jak wyglądała w kolejnych latach kariery.

Początki - 2007

Na krótko przed 13. urodzinami Zuzanna wygrała konkurs organizowany przez D?vision i Bravo Girl. Do dzisiaj Zuza ma kontrakt z D?vision, a jej karierą opiekuje się Lucyna Szymańska.

Na początku kariery Zuzia mierzyła tylko 170 cm, ale bardzo szybko rosła. Jej wymiary były wręcz mikroskopijne (75 - 60 - 81).

Zuzanna Bijoch w 2007 r.

Koniec 2007 - Teen Vogue

13-letnia Zuzia pozuje dla młodzieżowej edycji Vogue. Uroda Bijoch już się zarysowała, ale modelka wciąż przypomina dziecko.

2008 - lookbook Łukasz Jemioła

14-letnia Zuza zostaje twarzą kolekcji Łukasza Jemioła Moon Collection. Nastolatkę porównuje się do top modelki Snejany Onopki, ale nikt na razie nie przypuszcza, że Bijoch osiągnie znacznie więcej niż Ukrainka.

2008 - pokaz Zienia wiosna lato 2009

14 lat to wciąż za mało, żeby wyjechać na zagranicznie tygodnie mody. Zuza ćwiczy chodzenie na polskich wybiegach. Tu prezentuje kolekcję Maćka Zienia na wiosnę 2009.

2009 - Viva! Moda

Zuzanna pojawia się na okładce Viva! Moda, w numerze poświęconym przyszłym top modelkom.

2009 - podróże

Zuzia ma 15 lat i jak wiele początkujących modelek próbuję swoich sił w Tokio. Szybko jednak wraca do Europy, pozuje w Hiszpanii i Niemczech. Powyżej: zdjęcia z niemieckiego Glamour.

2009 - Gwiazdka w Yes

Bijoch w wielkim stylu zachęca do świątecznych zakupów w Yes. Zdjęcia Duetu Krajewska & Wieczorek to wciąż jedne z najbardziej pamiętnych portretów Zuzy.

2010 - wybiegi na całym świecie

Zuzanna prezentuje zarówno kreacje haute couture, jak i ready-to-wear. W wieku 16 lat wygląda niemal identycznie, jak obecnie. W sezonie wiosna 2011 Zuzanna wyszła w 20 pokazach najważniejszych tygodni mody, w tym jako exclusive Miu Miu (powyżej).

2011 - Prada

Pierwszy superprestiżowy kontrakt z domem mody. U boku Mariicarli Boscono, Arizony Muse, Tati Cotiliar i Kingi Rajzak, Zuzanna reklamuje wiosenną kampanię Prady.

2011 - udany sezon jesień 2011

17-latka jest już uznaną top modelką. W sezonie j/z 2011 reklamuje Louis Vuitton, Proenzę Schouler, Chloe, tusze do rzęs YSL i Fiata 500 od Gucci.

2012 - Alexander McQueen

Polska gwiazda wskakuje na 13. miejsce rankingu models.com. Jej sukcesy nikogo już nie zaskakują. Za najbardziej prestiżowy kontrakt sezonu uważa się zlecenie od Alexander McQueen - Zuza jest jedyną twarzą kampanii na wiosnę/lato 2012.

Zuzie składamy spóźnione życzenia urodzinowe i czekamy na dalsze sukcesy!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij TUTAJ


Więcej o: