Emma Stone w VOGUE US - sukces czy rozczarowanie?

Zobacz pierwszą sesję okładkową Emmy Stone dla amerykańskiego "Vogue". Udała się?
Emma Stone Emma Stone Vogue US

Jak Sienna Miller...?

To była tylko kwestia czasu. Odkąd styl Emmy Stone tak bardzo wyewoluował, stał się rozpoznawalny, podziwiany i kopiowany, można się było spodziewać, że młoda aktorka wcześniej czy później pojawi się na okładce amerykańskiego "Vogue". Ostatecznie Anna Wintour postanowiła, że twarz Stone ozdobi lipcowe wydanie magazynu. Spodziewano się, że genialna sesja w "Vogue" wywinduje Emmę do rangi prawdziwej ikony stylu, a zdjęcia miały być modne, stylowe i niepowtarzalne. Tymczasem mamy wrażenie, że na okładce Stone (w komplecie od Niny Ricci) wygląda jak kopia Sienny Miller, zaś sama sesja...Cóż, przyjrzyjmy się jej bliżej.

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

Z metką "Jil Sander"

Szczerze mówiąc, trudno nam uwierzyć, że Emmę Stone fotografował sam Mario Testino. Jego zdjęcia są zwykle fascynujące, a fotografiom Stone nieco brak polotu... Akurat to ujęcie jest naszym ulubionym z całej serii. Stone wyszła eterycznie, bezpretensjonalnie, młodzieńczo, a dodatkowo miała na sobie dwuczęściową dzianinową sukienkę od Jil Sander (z kolekcji jesień/zima 2012), która szalenie nam się podoba.

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

Z metką "Versus"

Kolejne zdjęcie Stone, w zielono-czarnej sukience marki Versus, jest utrzymane w identycznym klimacie. "Nigdy nie chciałam kopiować czyjegoś stylu - mówi Stone w wywiadzie. - No dobrze, może tylko Diane Keaton. Ale tylko dlatego, że ją po prostu uwielbiam. Ona zawsze pozostaje sobą, nie nagina się, jest wyjątkowa. Za to ją cenię".

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

Z metką "Dries Van Noten"

Oto całkiem ciekawa stylizacja z metką "Dries Van Noten", ale jakoś zupełnie nie pasuje nam do delikatnej, dziewczęcej Stone. Aktorka wydaje się przebrana...za kogoś, kim nie jest. Tylko czarny kaszkiet od Stephena Jonesa zdaje się być w jej stylu. Sprawdziłby się świetnie z biało-czarnym topem w paski i dżinsami-rurkami. Byłoby wówczas bardzo w stylu muzy Andy'ego Warhola, Eddie Sedgwick.

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

Nuda?

Kolejne zdjęcie bez pomysłu, zmienia się tylko outfit. Dodatkowo jasna karnacja Emmy Stone praktycznie zlewa się z rozświetlonym tłem. Czy właśnie tak miało być...?

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

Z poczuciem humoru

Look retro w stylu dandysa - czy taka stylizacja ma w ogóle coś wspólnego z dziewczęcą Emmą Stone? Nawet jeśli nie, to w tym wypadku wyszło przynajmniej całkiem zabawnie.

Emma Stone w Vogue US Emma Stone w Vogue US Vogue US

W stylu lat 70.

Na koniec piękna Emma w stylizacji inspirowanej latami 70. i z damskim garniturem od Prady w roli głównej.

Jak oceniacie sesję Emmy Stone dla "Vogue US"? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: