Piękne modelki w zmysłowych sesjach dla 25, magazynu Anji Rubik

Najlepsze fotografki, najlepsze modelki. Anja Rubik w 25 Magazine stawia na erotykę w ekskluzywnym wydaniu.

Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch w 25 Magazine na zdjęciach w stylu seksownej sekretarki z lat 70. Zuzę fotografowała Catherine Servel, znana ze współpracy z takimi magazymani jak W, V, Lula czy ze świetnych portretów Magdy Frąckowiak.

Melissa Stasiuk w 25 Magazine

Odkrycie Chanel, jedna z twarzy nowej kampanii Diora - Argentynka polskiego pochodzenia radzi sobie równie dobrze jak jej polskie koleżanki. Melissa Stasiuk wcieliła się w rolę zbuntowanej rockmanki w sesji dla Ellen von Unwerth, prawdziwą legendą zmysłowych sesji modowych. Ellen wielokrotnie fotografowała Anję Rubik, tworząc jej najbardziej seksowne portrety:
d

Petra Nemcova w 25 Magazine

Szczyt kariery Petry przypadł na początek XXI w., ale patrząc na zdjęcia autorstwa Paoli Kudacki trudno uwierzyć, że czeska supermodelka ma już 33 lata.

Moa Aberg w 25 Magazine

Świetny szwedzki duet. Przed obiektywem Camilli Akrans rozebrała się 16-letnia Moa Aberg. Nowa twarz ze Sztokholmu uchodzi za bardzo obiecującą, a jej zdjęcia w stylu retro zachwycają.

Helena Christensen w 25 Magazine

Supermodelka trafiła do serii czarno-białym portretów autorstwa Paoli Kudacki.

Crystal Renn w 25 Magazine

Sesja "Down the Rabbit Hole" z Crystal Renn uchodzi za jedną z bardziej kontrowersyjnych w magazynie. My pokazujemy hipnotyzujące zdjęcie, na którym Amerykanka prezentuje tylko częściową nagość.

Carmen Kaas w 25 Magazine

Edytorial "Impersonification" pokazuje różne wcielenia Carmen Kaas - od piękności w Balmain aż do faceta w stylu męskiego alterego Lady Gagi. Nam najbardziej spodobało się zdjęcie z przerysowanym makijażem w stylu lat 70. Autorką sesji jest Yelena Yemchuk.

Arizona Muse

Katja Rahlwes słynie ze świetnych aktów i licznych zleceń od Vogue Paris i i-D. Przed jej obiektywem Arizona Muse pokazuje intymność innego rodzaju - np. czynności pielęgnacyjne.

Jak uważacie - która top modelka wypadła najlepiej? Czy 25 przekracza granice czy jest świetną, bezpruderyjną alternatywą?

Więcej o: