Polscy modele na wybiegach w Mediolanie - przystojni?

Obecnie trwa paryski tydzień mody męskiej, a my podsumowujemy Fashion Week w Mediolanie. Sprawdź, którzy modele znaleźli pracę na wybiegu.

Greg Nawrat

Supergwiazda modelingu, zwana przez nas lepszą wersją Chace'a Crawforda (?Gossip Girl?). To polski rekordzista Mediolanu, wystąpił w pokazach John Richmond, Daks, Giorgio Armani, Enrico Coveri, Ermenegildo Zegna, Carlo Pignatelli, Siviglia, Roberto Cavalli, Etro i Dirka Bikkembergsa.

Tomek Szczukiecki

Popularny od wielu sezonów, tym razem Tomek zaskoczył nas wyrafinowanym wizerunkiem dandysa na pokazie Etro. W bardziej wyluzowanym stylu mogliśmy go oglądać u Diesel Black Gold i Missoni.

Tomek Szałański

Wylansowany przez Jil Sander ponownie pojawił się na pokazie tego domu mody. W Mediolanie widzieliśmy go jeszcze u Les Hommes i Z Zegna. Udało mu się wystąpić też w kilku londyńskich pokazach i jednym we Florencji.

Adrian Włodarski

Kariera Włodarskiego rozwija się od 6 lat. Tym razem castingowcy wybrali go do bardziej sztywnych, eleganckich stylizacji. Wystąpił u Ermenegildo Zegna, Dirka Bikkembergsa i Canali.

Jakub Nowocień

Totalny kameleon i ulubieniec Givenchy w Mediolnie. Chodził tylko dla Z Zegna. Przypuszczamy, że Paryż będzie znacznie łaskawszy dla chłopaka o intrygującej, dziwacznej urodzie.

Jakub Nowocień w magazynie Vogue Homme ChinaJakub Nowocień w magazynie Vogue Homme China

Mariusz Smoliński

Niepokojąca uroda Smolińskiego przekonała castingowców Roccobarocco, Enrico Coveri i Dirka Bikkembergsa.

Kamil Kawa

Bliżej nieznany światu Kamil Kawa pojawił się na pokazie Burberry Prorsum. Był jedynym Polakiem na wybiegu! Wystąpił także w mniej znaczącym pokazie Daniele Alessandrini, u boku innego debiutanta - Wojtka Czerskiego.

Na potencjale Kamila poznała się także Karolina Korwin Piotrowska - jego zdjęcia znajdziecie w nowym numerze Żurnala:

Marcel Kawczyński

Polski model z dredami? Tego jeszcze nie było. Nowa twarz poznańskiego GAGA Models, w lutym został zauważony (i pochwalony przez portal models.com). Szczupły, wyrazisty, bardzo młody - w Mediolanie zadebiutował w pokazie Etro.

Patryk Brzezińki

21-latek ze Szczawnicy zadebiutował jako exclusive Prady, wzbudzając sensację w małopolskich mediach lokalnych. Patryk od 16-lat trenuje kajakarstwo górskie i jest znanym w regionie sportowcem. Podobno na wybiegu tęskni za wiosłami.

Warto wspomnieć, że na pokazie u Prady chodziły także... kobiety, w tym Magda Frąckowiak.

Który model najbardziej was zainteresował? Komu wróżycie najwięcej sukcesów w Paryżu?

Więcej o: