Klaudia Wróbel - poznaj dziewczynę Radzimira Dębskiego

Partnerka przystojnego muzyka coraz częściej pojawia się na salonach i zyskała już status celebrytki. My przyglądamy się karierze Klaudii Wróbel w świecie mody.

Klaudia i Radzimir

Aktualnie Klaudia jest bardziej rozpoznawalna niż w czasach udanego debiutu w modelingu. Na pokazach mody częściej siada w pierwszym rzędzie niż chodzi po wybiegu, a fotoreporterzy nie odstępują o krok jej i Radzimira. Serwisy plotkarskie opisują każde wyjście pary i trudno im się dziwić. Piękni, młodzi, bardzo wysocy - wyróżniają się w tłumie celebrytów i zasługują na miano najpiękniejszej pary showbizu.

My postanowiliśmy sprawdzić, czy przyszłość Klaudii to raczej Pudelek czy Models.com - przypominamy jej sesje, pokazy i udany debiut.

Radzimir woli modelki

Laureat konkursu na najlepszy remiks hitu Beyonce przeżywa swoje pięć minut w mediach, a jego debiutancka płyta zapowiada się na prawdziwy hit. Ostatnio udzielił wywiadów dla Maxima i InStyle. W tym drugim Dębski opowiedział jakie kobiety mu się podobają:

"Co zrobię, że u kobiet najbardziej podoba mi się właśnie wzrost? Lubię też, kiedy w jej ruchach jest jakaś tajemnica, nieuchwytność."

Wysoka i poruszająca się z gracją - takie dziewczyny najłatwiej znaleźć na wybiegu. Gdy młodzi się poznali, Klaudia była związana z agencją D'vision.

Początki kariery

Klaudia zaczynała przygodę z modelingiem w 2007 r. Patrząc na świeżą urodę nastolatki trudno się dziwić, że trafiła do prestiżowej agencji D'vision. Debiut Klaudii był wprost świetny ? w listopadzie została laureatką pierwszego miejsca konkursu Oskary Fashion 2007, organizowanego przez Fashion Magazine.

Fashion Magazine

Sukces w Oskarach Fashion zapewnił Klaudii prestiżową okładkę Fashion Magazine (nr 26). Z podwiniętym nad czołem lokiem pozowała dla słynnej fotografki gwiazd Aldony Karczmarczyk. Nasze ulubione zdjęcia z tego edytorialu znajdują się w środku magazynu, co do okładki nie jesteśmy przekonani.

Glamour, Pani

Liczne sesje z 2008 r. (głównie dla polskiego Glamour) udowodniły, że Klaudia znakomicie czuje się w bikini, a sesja beauty z magazynu Pani pokazała subtelne rysy brunetki w całej krasie.

Nasze ulubione zdjęcia Klaudii to drapieżna sesja duetu Krajewska & Wieczorek z Glamour 4/2008:

Kampanie

W tamtym okresie Klaudia została także twarzą luksusowej polskiej marki Hexeline.

Pokazy w Polsce

W 2008 r. Klaudia często pojawiała się na wybiegu - pamiętamy ją z pokazów kolekcji "Paprocki & Brzozowski dla Reserved" i "MoonRoad" Michała Starosta. Modelka zawsze cieszyła się sympatią Dawida Wolińskiego. Jego ubrania prezentowała nie tylko w swoim świetnym debiutanckim sezonie (w/l 2012), ale także w kwietniu zeszłego roku, w słynnym pokazie w Pałacu na Wodzie (warszawskie Łazienki Królewskie). W tym czasie Wróbel spotykała się już z Radzimirem - na bankiecie po pokazie pojawili się jako para.

Kontrakty zagraniczne

Klaudia przez jakiś czas współpracowała z superprestiżową agencją NEXT, mającą swoje oddziały m. in. w Paryżu i Nowym Jorku. Dziś trudno znaleźć ślady tej współpracy, ale Klaudia nadal ma kontrakty w Londynie i Mediolanie. Portfolio Klaudii można obejrzeć na stronach londyńskiego FM Models i włoskiej agencji The Fashion Model Management.

Rozstanie z D'vision

Pod koniec 2011 roku Agencja D'vision rozstała się z kilkoma modelkami i modelami, m. in. z Klaudią. Dziewczyna Radzimira zdecydowała się na przejście do agencji United for Models. Należy do niej m. in. Miss Polonia Marcelina Zawadzka. Najnowszym zleceniem Klaudii jest sesja dla polskiego Cosmopolitan, autorstwa Robby'ego Cyrona, fotografa, który współpracował z modelką kilka lat temu (w sesjach dla Glamour).

Podoba wam się Klaudia? Uważacie, że popularność Radzimira pomoże jej w karierze?

Więcej o: