Modowe newsy tygodnia: Kanye West, Chanel i polskie akcenty

Przegląd modowych wydarzeń - od Rio de Janeiro przez Paryż, aż do Warszawy.
Gwiazdy na pokazie Deni Cler Gwiazdy na pokazie Deni Cler East News

Katarzyna Niezgoda odeszla z Deni Cler

Katarzyna Niezgoda zryzygnowała z funkcji Prezesa Deni Cler. W oświadczeniu dla prasy nie komentowała powodów tej decyzji. Partnerka Tomasza Kammela świetnie radziła sobie z promowaniem marki, za jej rządów Deni Cler organizowało huczne pokazy i ubierało celebrytów. Fotel po Niezgodzie obejmie Monika Kapłan-Gerc, dotąd dyrektor marketingu LPP. Do LPP należą popularne polskie sieciówki (Reserved i inne), więc dla Kapłan-Gerc będzie to debiut w sektorze dóbr luksusowych.

Kany West dla 25 Magazine

Kanye West i reżyser Barnaby Roper przygotowali wideo promocyjne dla 25 Magazine Anji Rubik. Top modelka zdradziła, że wideo miało sprawiać wrażenie wnikania do umysłu rapera i projektanta. Efekt: dużo nagości, dużo hałasu i kalejdoskopowe obrazy. Nie polecamy epileptykom, innych zachęcamy gorąco:

Gisele w projektach Yayoi Kusama dla Louis Vuitton

Brazylijska top modelka po raz kolejny ozdobiła pierwszą stronę Vogue Brazil. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kropkowany strój ze specjalnej kolekcji Louis Vuitton. Współpraca z japońską artystką Yayoi Kusamą debiutuje na okładce!

Miranda Kerr gwiazdą Harper's Bazaar UK

Gisele Bundchen jest właśnie w drugiej ciąży i może powinnam przeczytać wywiad o macierzyństwie, którego udzieliła Miranda Kerr dla Harper's Bazaar. Modelowa mama modelingu chwali się, że kocha gdy synek budzi ją z samego rana (!) i opowiada o naturalnym porodzie. Kerr zrezygnowała nawet ze znieczulenia, żeby od pierwszych sekund budować więź z małym Flynnem. Dzielna dziewczyna.

Pierwsze zdjęcia kampanii Chanel

W Internecie krążą już pierwsze zdjęcia z jesiennej kampanii Chanel. Po rewelacyjnej kampanii wiosennej i średniej Pre Fall, wydaje się, że Karl się wypalił. Zdjęcia wyglądają smutno i niedbale.

Nowy salon Hugo Boss w Warszawie

W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto ogromny, designerski salon Hugo Boss. Moliera 2, Vitkac, a teraz Galeria Mokotów - mimo recesji, w Polsce rozwija się sektor dóbr luksusowych.

Więcej o: