Kristen Stewart dla Balenciagi, Daria Strokous ambasadorką Diora oraz makijaż także dla mężczyzn, czyli newsy beauty z ostatniego tygodnia

Sprawdźcie, jakie nowinki w świecie beauty pojawiły się w tym tygodniu.
newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Freja Beha Erichsen twarzą kampanii Valentino

Ta o wyjątkowej urodzie modelka została właśnie twarzą nowej kampanii zapachu Valentiono Assoluto. Jest to nowe wydanie powstałego w 2011 roku zapachu tego włoskiego domu mody. Autorem zdjęć do sesji jest nikt inny jak genialny David Sims.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Diora

Nowa paleta Diora to powrót do motywu dżungli w nowej jeszcze piękniejszej wersji - wzbogaconej w złoto. Dzięki niemu niesamowicie szykowny motyw panterki zyskuje jeszcze bardziej wyrafinowane oblicze. W ofercie zajdziemy cienie do powiek, róż, błyszczyki Dior Addict i wyjątkowe lakiery do paznokci. Twarzą nowej  kampanii została Daria Strokous, a autorem zdjęć sam Steven Meisel.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Kristen Stewart dla Balenciagi

Genialny Steven Meisel jest również autorem najnowszej kampanii Balenciagi z udziałem nikogo innego jak dziewczyny przystojnego Roberta Pattisona, Kristen Stewart. Intrygujące i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia promują najnowszy zapach tego hiszpańskiego domu mody, czyli Florabotanica.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Mineralne kosmetyki M.A.C

Na kolekcję M.A.C  Heavenly Creature składa się: 9 cieni mineralnych Mineralize Eye Shadows, 4 pudrów Mineralize Skinfinish oraz 4 róży Mineralize Blushes. Nie zabraknie również nowych odcieni szminek oraz tuszu do rzęs False Lashes Mascara. Kolekcja dostępna będzie od lipca do końca sierpnia w salonach M.A.C.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Unisex make- up

Makijażystka Natalia Ramirez stworzyła swoją linię kosmetyków, która uwaga - jednocześnie zaspokaja potrzeby męskiej jak i damskiej płci. Enter Pronoun, bo tak właśnie nazywa się ta wyjątkowa i innowacyjna seria, zawiera: wodoodporny brązer, silnie kryjące podkłady oraz eyelinery. Produkty można kupić na stronie www.enterpronoun.com

Więcej o: