Zanotti, Givenchy, Armani - top modelki w najciekawszych kampaniach na jesień 2013

Subiektywny przegląd najlepszych zdjęć z kampanii na nadchodzący sezon, a w nim Anja Rubik, JAC i androgyniczna Stella Tennant.

Subtelna czyli Valentino

Na razie znamy tylko jedno zdjęcie reklamowe jesiennej kolekcji Valentino, ale JAC,  Frida Gustavsson i Caroline Brasch Nielsen wyglądają świetnie w czerwieni. Deborah Turbeville fotografowała je w zabytkowym pałacu w sycylijskim Palermo.

Nostalgiczna, czyli Dsquared2

Stylowe liceum sprzed lat, a w ławkach Daphne Groeneveld, Bette Franke i Frida Aasen. Kapelusze to stały motyw kampanii na ten sezon, ale tu wyglądają najbardziej uroczo. Fot. Mert & Marcus.

Elegancka, czyli Armani

Kolejne dzieło Mert & Marcus, tym razem w stylu ponadczasowej elegancji. W roli współczesnego dandysa - Aymeline Valade.

Wyrafinowana, czyli Ellassay

No dobrze, pokazujemy tę kampanię ze względu na JAC. To jedyna nastolatka świata, która potrafi ultraelegancko wyglądać w futrze i diamentowych kolczykach. Prawdziwa młoda dama!

Dynamiczna, czyli Givenchy

Świetny filmik i dynamiczne kolaże zdjęć Mert & Marcus. Kampania Givenchy jest daleka od snobizmu wielkiej mody, tętni życiem i nonszalancją. A niezawodna Stella Tennant znowu przekracza granice gender.

Kolorowa, czyli Etro

Prawdziwy wybuch koloru w jesiennej palecie, czyli na topie są znów barwy kamieni szlachetnych. Podkręcone kontrasty świetnie wydobywają niesamowite wzory tkanin, a Mario Testino ucieka od banału sesji z gwiazdami.

Sexy, czyli Giuseppe Zanotti

Fryzura jak w kampanii Balmain, paleta ograniczona do drapieżnej czerni - oto Anja Rubik w roli femme fatale. Czarna skóra i złoto wyglądają tu bardziej elegancko niż u Versace, ale panuje ten sam klimat luksusu.

Wyjątkowa, czyli Nina Ricci

Francuski dom mody zatrudnił najbardziej rozrywaną debiutantkę tej wiosny - Kati Nescher. 27-letnia Niemka wygląda rewelacyjnie w obiektywie Inez & Vinoodh, ale oryginalności kampanii dodają domalowane kwiaty w stylu starych encyklopedii botanicznych.

Którą kampanię uważacie za najbardziej udaną w tym sezonie? My nadal obserwujemy, czekamy - ten sezon jest pełny estetycznych niespodzianek!

Więcej o: