Patrycja Kazadi w "Vivie": Schudłam z miłości [ZDJĘCIA]

Odważna na scenie, odważna w życiu, a i jej stylizacje są coraz bardziej odważne. Zobacz seksowną Patrycję Kazadi w sesji dla ?Vivy? i dowiedz się, jak osiągnęła wymarzoną sylwetkę!
Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Ona nieśmiała?!

Blond grzywa, ciemne okulary (Marc by Marc Jacobs), bikini przyciągające uwagę (z H&M), świetna sylwetka i deska surfingowa pod pachą - taka dziewczyna idąc plażą na pewno przyciąga spojrzenia! I kto by pomyślał, że problemem Patrycji Kazadi jeszcze kilka lat temu była ...nieśmiałość!

Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Czysta energia

Patrycja jest równie pełna energii, jak muzyka, którą tworzy. "Moja debiutancka płyta - Globtrotter - jest pełna dobrej energii - mówi "Vivie". - Nazwałam ją tak, bo uwielbiam podróże". Przez ostatnie dwa lata najczęściej wyjeżdżała do Los Angeles. To stamtąd pochodził jej ukochany, o którym mówi "mój Amerykanin".

Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Wielka miłość

Kazadi wyznaje w "Vivie", że była to wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Wcześniej raczej nie miała poważnych związków, chadzała tylko na randki - od czasu do czasu do kina, czy do restauracji. "A tutaj po raz pierwszy było inaczej - wspomina. - Nie chciałam robić nic innego, niż spędzać z nim czas".

Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Związek na odległość

To była miłość na odległość, a takie związki nie należą do najłatwiejszych. Jednak Patrycji udało się wytrwać w tej trudnej relacji aż dwa lata. "Widywaliśmy się raz w miesiącu. Albo ja jechałam do niego, albo on przyjeżdżał do mnie. I spędzaliśmy razem 10 dni". 24-letnia gwiazda wyznaje nawet, że planowali przenieść się na stałe do Los Angeles i założyć tam rodzinę...

Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Oryginalna dieta

Jednak w życiu nie wszystko idzie po naszej myśli. Choć plany były poważne, nie udało się ich zrealizować. Na początku tego roku para postanowiła się rozstać. I to na chwilę przed urodzinami Patrycji. Myślała, że zawalił jej się świat. Zamknęła się w domu, pogrążyła się w smutku. I z tego smutku schudła...aż 10 kilo! Wierzcie nam, nie jest to dieta, jakiej chciałybyście spróbować. Choć z drugiej strony, patrząc na figurę Kazadi, musi być szalenie skuteczna!

Patrycja Kazadi dla Patrycja Kazadi dla "Vivy" R.S./VIVA

Nadzieja

Choć rozstania zawsze wiążą się z ogromem bólu, Patrycji Kazadi i jej byłemu chłopakowi udało się pozostać w przyjaźni. Ale uczucie jeszcze wciąż się w nich tli. "Wiedziałam, że wieczorem [do niego - przyp. red.] zadzwonię, opowiem wszystko. Ale już nie zastanawiałam się cały dzień, co on robi, czy się odezwie. (...) Zaczynam wierzyć ludziom, że to minie. Że się odkocham." My też w to wierzymy, a także w to, że kolejna miłość Patrycji będzie dużo szczęśliwsza!

Więcej w najnowszym wydaniu magazynu.

Jak oceniacie seję i wywiad Patrycji Kazadi dla "VIVY"?

Więcej o: