Katie Holmes dla ELLE: wielki powrót, wielkie wyznania [ZDJĘCIA]

To prawdziwa sensacja - odmieniona, seksowna Katie Holmes na okładce amerykańskiego "Elle" w kilka dni po ogłoszeniu separacji z mężem, Tomem Cruisem. Co wyznała i jak wypadła w sesji? Dowiedz się!
Katie Holmes dla ELLE Katie Holmes dla ELLE elle.com

Gorąca gwiazd

Mówi się, że magazyn "Elle" trafił w 10-tkę proponując sierpniową okładkę właśnie Katie Holmes. Oczywiście, gdy powstawała sesja okładkowa, nikt nie miał jeszcze pojęcia, że Holmes i Cruise za chwilę wystąpią o rozwód. Choć w zasadzie nie była to ich wspólna decyzja - papiery w sądzie złożyła bowiem Katie. Jednak już w dniu, gdy Holmes pojawiła się w redakcji "Elle", coś musiało być na rzeczy. Oto bowiem, co aktorka powiedziała dziennikarzom magazynu: "Tom jest tym Tomem Cruise'em od ponad 30 lat. Ja wiem doskonale kim jestem, jaka jestem i czego przede wszystkim pragnę. I właśnie na tym zamierzam się teraz skupić".

Katie Holmes dla ELLE Katie Holmes dla ELLE elle.com

Nowy początek

33-letnia Katie Holmes na zdjęciach wygląda naprawdę świetnie. Przyznaje też, że dziś czuje się w swojej skórze lepiej niż 10 lat temu. "Czuję się ze sobą bardziej komfortowo, czuję się też dużo seksowniejsza - mówi. - Gdy masz dwadzieścia kilka lat, za bardzo chcesz wszystko zrozumieć, pojąć od razu. Przez to jesteś zagubiony. Dopiero teraz wychodzę na swoje. Mam wrażenie, ze zaczynam nową fazę...". Warto dodać, że skórzany top, jak i obcisłe spodnie, jakie Katie ma na sobie na zdjęciu, to projekty jej własnej marki Holmes & Yang.

Katie Holmes dla ELLE Katie Holmes dla ELLE elle.com

Między słowami

Jak wyznały osoby pracujące przy sesji Katie Holmes dla "Elle", aktorka nie unikała co prawda pytań na temat Toma Cruise'a, ale odpowiadała na nie raczej enigmatycznie, w bardzo wyważony, asekuracyjny sposób. Tak, jakby chciała pokazać, że sprawy nie do końca układają się idealnie, ale pragnęła zarazem zachować szczegóły tylko dla siebie. "Nie mieliśmy do czynienia z radosnym świergotem zakochanej panny - zdradził fotograf sesji, Carter Smith. No cóż, nic dziwnego.

Katie Holmes dla ELLE Katie Holmes dla ELLE elle.com

Hit materiał?

Magazyn z sesją i wywiadem z Katie Holmes w roli głównej ma podobno wyprzedać się jak świeże bułeczki. A do kiosków trafi już 17 lipca. Jednak wszyscy ci, którzy liczą na pikantne, szczere i skandaliczne wyznania będą, niestety, nieco zawiedzeni.

Katie Holmes i Tom Cruise, 2005 r. Katie Holmes i Tom Cruise, 2005 r. EastNews

A było tak pięknie...

Światu, a zwłaszcza tej jego części, jaka zajmuje się show-biznesem, wciąż trudno uwierzyć, że małżeństwo Cruise-Holmes przestało istnieć. Mimo lawiny plotek, jaka otaczała parę od ślubu w 2006 roku, wierzono, że jednak wszystko w końcu się ułoży. Związek pary miało ostatecznie scementować pojawienie się na świecie Suri, czyli najbardziej rozpieszczonego dziecka na świecie. Jednak mimo deklaracji uczuć, mimo pocałunków i objęć na pokaz, coś musiało ostatecznie pęknąć. Na koniec przypomnijmy, jak Tom Cruise obwieścił światu, że jest zakochany:

Jak oceniacie sesję Katie Holmes dla "Elle"? Sądzicie, że po odejściu od toksycznego męża kariera aktorki w końcu na dobre wystartuje, czy może jej czas już minął? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: