Modowe newsy tygodnia: Valentino sprzedany, Andrej Pejic się sprzedał (?)

Poznaj gorące newsy ze świata mody - od biznesu do ploteczek.

Nowe logo YSL

W sieci pojawiło się już nowe logo domu mody Yves Saint Laurent, o przepraszam, Saint Laurent Paris. Zmiana nazwy to pomysł Hediego Slimane na odświeżenie marki, ale my już tęsknimy za starym, dobrym YSL.

Valentino

Dom mody Valentino został sprzedany za, bagatela, 858 milionów dolarów. Z rąk brytyjskiej spółki Permira przeszedł w posiadanie... katarskiej rodziny królewskiej. Z miłości do Valentino (i innych domów mody) słynie druga żona emira Kataru Sheikha Mozah bint Nasser Al Missned, na zdjęciu w kreacji włoskiej marki.
King Juan Carlos and Sheikha Mozah Bint Nasser attend a lunch at Zarzuela Palace. Madrid, 25.04.2011 Credit: Covacs/face to face - No rights for Spain -  fot. Face2Face/REPORTER

Harper's Bazaar w Polsce

Jesienią wyjdzie pierwszy, pilotażowy numer Harper's Bazaar Poland. 30 tysięcy egzemplarzy ma trafi pocztą do "wyselekcjonowanej grupy kobiet" (cokolwiek to nie znaczy). W kioskach pojawi się dopiero wiosną przyszłego roku. Polską edycję przygotowało Hearst-Marquard Publishing, wydawca Joy i Cosmopolitan.

Andrej Pejic idzie drogą Kardashianek

Kariera Andreja Pejica stanęła w miejscu, ale model nie poddaje się. W Nowym Jorku powstaje reality show śledzący jego poczynania prywatne i zawodowe. Na planie ma pojawić się także matka Andreja - Jadranka Savic.

Katw Moss w teledysku

Niegdyś Kate tańczyła na rurze w teledysku grupy White Stripes. Teraz powraca w "White Light" George'a Michaela. Nie widzieliśmy jeszcze teledysku, ale dzięki trailerowi wiemy, że będzie dużo nagich torsów, strzelanina, dziwaczny George i Kate podrzucająca dwueurówką. Hmm.

Więcej o: