Nowa kampania Dior, wyjątkowe cienie YSL i sesja Naomi Campbell, czyli newsy beauty tygodnia

Sprawdźcie, jakie nowinki w świecie beauty pojawiły się w tym tygodniu.
newsy beauty newsy beauty mat.prasowe/twitter/

Wyjątkowe cienie YSL

Już 19 lipca w perfumeriach pojawi się nowa poczwórna paleta cieni YSL zainspirowana facebookiem "Devoted to Fans". W palecie znajdziemy kolory typowe dla facebookowej strony- niebieski, szary fiolet, czerń i biel. Nowe cienie idealnie będą się nadawać zarówno do wykonania dziennego jak i wieczorowego makijażu.

newsy beauty newsy beauty twitter

Miley Cyrus blondynką

Nastoletnia gwiazda tą niespodziewaną metamorfozą zaskoczyła chyba wszystkich. Miley jest blondynką. My nie możemy się na razie zdecydować, czy ta nagła zmiana koloru nam się podoba. Oceńcie same!

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe/twitter/

VS w Polsce

Już 24 lipca 2012 w Warszawie  odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego w Polsce a drugie w Europie sklepu Victoria's Secret Beauty & Accessories. Będzie można tam kupić między innymi kosmetyki oraz różnego rodzaju akcesoria.Więcej na ten temat na Luli już wkrótce.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe/twitter/

Kolorowa kampania Dior Beauty

Dior w tym sezonie zaskoczył nas bardzo kolorową i apetyczną kampanią reklamową. W kolekcji Summer Mix znajdziemy cztery nowe odcienie lakierów do paznokci, oraz nowe błyszczyki. A wszytko to w letnich owocowych barwach. Twarzą kampanii została Julia Hafstrom.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe/twitter/

Retusz miesiąca

Chodzi oczywiście o głośną (za sprawą dość nachalnego retuszu) sesję Naomi Campbell. Zdjęcia ukazały się w ostatnim numerze magazynu Schoen!. Nie ma się co oszukiwać, Naomi dawno 20 lat skończyła. Sesją oburzona jest nawet sama Anna Wintour.

Więcej o: