Współczesne it-bags - najbardziej pożądane torebki

Kolejki, zapisy i tysiące dolarów - najbardziej pożądane torby są niemal obiektami kultu.

Proenza Schouler PS1 kontra Mulberry Alexa

Od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Są podobne, ale wersja od Proenzy Schouler ma więcej kolorów i fasonów. Co wolicie - londyńską Alexę czy nowojorską PS1?

Za Alexą (poniżej) przemawia cena - ceny PS1 zaczynają się tam, gdzie kończą się ceny Mulberry, czyli na poziomie 1700 dolarów.

Celine Luggage Tote

Największy torebkowy hit wiosennych tygodni mody. Gwiazdy, dziennikarki, it girls - wszystkie oglądały pokazy jesiennych kolekcji dzierżąc w dłoni torbę Celine. Pożądany dodatek to wydatek między 1,7 a 3,8 tysiąca dolarów, w zależności od wersji.

Louis Vuitton x Yayoi Kusama

Dopiero trafiły do butików, ale torebki w kropki już niedługo zasypią salony. Każda limitowana kolekcja LV działa na klientów jak lep na muchy.

Olympia Le Tan Book Clutch

Snobizm intelektualny w wersji deluxe. Odkąd Michele Williams pokazała się z 'książką' pod pachą, Olympia Le Tan nie ma problemów ze sprzedaniem całej biblioteki.

Victoria Backham shoulder clutch

Victorii Beckham udało się stworzyć prawdziwe imperium modowe. Ex Spicetka sprzedaje nawet it bag - świetnie zaprojektowaną i elegancką torebkę na ramię.

Plecak The Row

Plecak od sióstr Olsen zasłynął jako jedna z najdroższych torebek świata gdy jego wersję ze skóry aligatora wyceniono na 39 tys. dolarów. Najtańszy kosztuje prawie 4 tysiące, ale wielki powrót plecaków do mody zapewnia mu długą kolejkę oczekujących.

Bryne od Mulberry

Bryn to nowy model od Mulberry, który jeszcze nie trafił do sprzedaży. Status hitu wróży mu portal Fashionista.com, ale my z jesiennej oferty wybieramy większy model Maisie Clipper.

Jak myślicie, która torebka najdłużej utrzyma się na topie?

Więcej o: