Lagy Gaga, Lagerfeld i Swarovski, czyli newsy minionego tygodnia

Sprawdźcie, jakie nowinki w świecie beauty ostatnio ujrzały światło dzienne.
fendi fendi mat.prasowe

Anja Rubik & Mark Ronson w kampanii Fendi

Jak już wspominałyśmy Anja Rubik kontynuuje swoją przygodę z domem mody Fendi. Po bardzo udanej i efektownej ostatniej kampanii zapachu  Fan di Fendi, światło dzienne ujrzała właśnie męska odsłona perfum, a do Anij dołączył producent muzyczny, Mark Ronson.

newsy newsy mat.prasowe

Lagerfeld dla Shu Uemura

Po krótkiej serii kosmetyków, które pojawiły się w Sephorze, przyszedł czas na nowy projekt. Tym razem będzie to współpraca z marką Shu Uemura. Nie od dziś wiadomo, że Karl używa kolorów Uemura do szkicowania swoich projektów. Kolekcja zawierająca 17 produktów i pojawi się w sklepach w połowie listopada. A już dziś możemy zobaczyć wideo promujące współpracę.

 

 

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Lady Gaga pierwsze zdjęcie

W sieci pojawiło się również zdjęcie z kampanii promującej pierwszy zapach piosenkarki ?Fame?. Czarno-biała fotografia z leżącą na podłodze nagą Lady Gagą, po której wspinają się maleńcy mężczyźni - to coś bardzo w stylu kontrowersyjnej piosenkarki.

newsy newsy mat.prasowe

Nowy zapach Swarovski

Już jesienią pojawi się w perfumeriach nowy zapach Swarovski - Swarovski Edition. Autorką tej kwiatowo-owocowej kompozycji jest perfumiarz Sonia Constant. Nuty serca to dzika róża i gardenia. Zapach dostępny będzie we flakonach 50ml, przypominających jedną z torebek stworzonych przez markę.

Więcej o: