Stylowa Katie Holmes w sesji okładkowej dla "C Magazine" [ZDJĘCIA]

Sesja powstała na dzień przez złożeniem przez Katie Holmes papierów rozwodowych. Czy zdradziła swoje plany w wywiadzie...? Przekonaj się!
Katie Holmes dla Katie Holmes dla "C Magazine" C Magazine

W sukience Toma Forda

Redakcja "C Magazine" chyba nigdy nawet nie marzyła o takim zamieszaniu wokół swojego tytułu. Ale cóż, wiadomo, że Katie Holmes to od kilku tygodni najgorętsze nazwisko w Hollywood. Od momentu, gdy złożyła papiery rozwodowe i odseparowała zarówno siebie, jak i córkę Suri od toksycznego Toma Cruise'a, jest tematem numer jeden wszystkich mediów. Sesja dla "C Magazine" powstała ledwie na dzień przed decyzją Katie. Redakcja chyba coś przeczuwała, bo czy inaczej zaproponowałaby aktorce okładkę? A może był to podobny "fuks" jak w wypadku sesji dla "Elle"? Na zdjęciu okładkowym "C Magazine" Katie prezentuje się bardzo stylowo. Jest szczupła, ale nie nadmiernie, jej włosy wyglądają na gęste i zdrowe (miła odmiana!), a "mała czarna" od Toma Forda jest godna pozazdroszczenia! Tak jak obwieszcza napis, Holmes prezentuje odmieniony, seksowny look, którego jesteśmy fanami!

Katie Holmes dla Katie Holmes dla "C Magazine" C Magazine

Promocja własnej marki

33-letnia Katie - na zdjęciu w fioletowej sukience swojej własnej marki Holmes & Yang - ani razu nie wspomina w wywiadzie o byłym mężu. "Podczas naszej rozmowy w ogóle nie padało jego imię, jakby nigdy nie istniał" - zauważa redaktor naczelna "C Magazine". Holmes podkreśla jednak, że jest gotowa na nowe zawodowe wyzwania. Zaznacza też, że w końcu osiągnęła równowagę tak w pracy, jak i w życiu prywatnym. Czyżby to zdanie miało coś sugerować...?

Katie Holmes dla Katie Holmes dla "C Magazine" C Magazine

Seksowna czy dziewczęca?

Na kolejnym zdjęciu Katie Holmes ma na sobie skórzaną marynarkę zarzuconą na gołe ciało i obcisłe czarne spodnie. Miękki kapelusz marki Louis Vuitton ma osłabić erotyczny wymiar zdjęcia i nadać Holmes młodzieńczego uroku. Efekt został osiągnięty. Aktorka rozmawia z dziennikarzem o swojej marce i projektowaniu ubrań dla kobiet. W pewnym momencie stwierdza: "Sądzę, że każda kobieta pragnie czuć się sexy, ale nie chce, by ktokolwiek wiedział, że do tego dąży, że robi cokolwiek w tym kierunku".

Katie Holmes dla Katie Holmes dla "C Magazine" C Magazine

Stylowa Katie

Ostatnie zdjęcie, przedstawiające subtelną Holmes w prostej białej koszuli marki Hermes i garniturowych spodniach od Holmes & Yang, jest naszym ulubionym. Aktorka wygląda bezpretensjonalnie, stylowo i naturalnie. Taką lubimy ją najbardziej, za takim jej wydaniem od lat tęskniliśmy! Gdy była żoną Toma Cruise'a, Katie dbała raczej o córeczkę Suri niż o siebie. Często zwyczajnie brakowało jej czasu, by przygotować interesującą stylizację. Wybiegała z domu w za dużych dżinsach i kusych t-shirtach, włosy niemal zawsze pozostawiał w niechlujnym nieładzie. Więcej o stylu Katie Holmes dawniej i dzisiaj dowiecie się tutaj:

Jak oceniacie sesję gwiazdy dla "C Magazine"? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Więcej o: