Rodzeństwo top modelek - równie atrakcyjne?

Mieszkają w ojczyźnie, fizycznie rzadko przypominają sławne siostry. Zobacz braci i siostry top modelek i oceń podobieństwo.

Sasha Pivovarova z siostrą

Młodsza siostra Sashy została w tym roku ciocią. Naszym zdaniem młodsza Pivovarova ma usta i brodę bardzo podobne do sławnej siostry. Alyona i Sasha mają jeszcze dwóch braci.

Natasha Poly z braćmi

Trudno zgadnąć, że te zwyczajne rosyjskie chłopaki to w istocie rodzeństwo jednej z najpiękniejszych blondynek na świecie! Natasha często odwiedza rodzinną Rosję, ale prywatnie związała się z Holendrem, a zawodowo z najważniejszymi stolicami mody.

Lindsey Wixson z siostrą

Kirsten Wixson nie jest bardzo podobna do sławnej siostry. Lindsey jest kreowana na słodką i kuszącą (te usta!),  a jej siostra od hollywoodzkich fal woli dready. Kirsten jest delikatną brunetką i mimo niemodelkowej urody, ma śliczną, subtelną twarz.

Karen i Kate Elson

Jedyna w naszym zastawieniu para modeli. Bliźniaczki nie są identyczne, ale ich start w biznesie był podobny. Traf chciał, że ruda Karen zrobiła znacznie bardziej imponującą karierę, a dzięki talentowi muzycznemu nie grozi jej wczesna emerytura.

Wspólne zdjęcia sióstr mogliśmy oglądać w kampaniach Banana Republic i H&M, a w magazynie Nylon ukazała się sesja z Karen sfotografowana przez Kate.

Karlie Kloss z siostrą

Siostra Karlie jest niższa, pulchniejsza i ma kręcone włosy. Karlie miała więcej szczęścia, bo jej nietypowe wymiary i intrygująca twarz sprawiły, że jest najmłodszą modelką na podium models.com.

Heather Marks z rodzeństwem

Poznajcie młodszego brata i starszą siostrę kanadyjskiej modelki. Ona zasłynęła dzięki urodzie porcelanowej lalki, podobnie jak Lily Cole, Gemma Ward czy Jessica Stam. Z kolei Stephen i Tracy mają dość typową fizjonomię i mniej imponujący wzrost.

Barbara Palvin z siostrą

18-letnia Węgierka o klasycznych rysach zrobiła szybką karierę, mimo że nadal jest niższa od koleżanek z branży. Jej siostra nie ma tak delikatnej urody, ale za to jest ślicznym rudzielcem.

Abbey Lee Kershaw z bratem

Australijka jest bardzo rodzinna ? na paryskie pokazy zdarza się jej przyjeżdżać z tatą. W przeciwieństwie do brzuchatego pana Kershaw brat top modelki ma sympatyczną fizjonomię. Daleko mu jednak do hollywoodzkich przystojniaków czy paryskich modeli. Sama Abbey potrafi być zabójczo piękna albo brzydka, w zależności od oczekiwań fotografa.