Beyonce, Calvin Klein i Dior, czyli newsy beauty z ostatniego tygodnia

Sprawdźcie, jakie nowinki w świecie beauty pojawiły się w tym tygodniu.
newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Kolejny zapach Beyonce

Jeśli ktoś myśli, że gwiazda obecnie zrobiła sobie dłuższe wakacje, to się myli. Na rynek wchodzi właśnie czwarty zapach dla kobiet z serii "Heat" pod nazwą Beyonce Midnight Heat. Zapach kieruje nasze zmysły na marzeniu o świetnej zabawie w letnią noc, jest  kwiatowy i świeży,dzięki wyjątkowemu połączeniu nut wanilii, tulipanów ? idealna propozycja na letnie wieczory.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Nowa twarz Eternity Aqua

W sieci możemy podziwiać zdjęcia do najnowszej kampanii perfum Eternity Aqua Calvina Kleina. Przed obiektywem Mario Sorrentiego stanęła przepiękna litewska modelka Edity Vilkeviciute oraz model Ben Hill. Jak wam się podobają efekty współpracy?

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Dior nails

Pękający lakier to nie tylko hit zeszłego sezonu, to również najnowsza propozycja marki Dior. W swojej jesiennej palecie Dior Golden Jungle, francuski dom mody proponuje złotą bazę i i podkład w kolorze khaki, który w odróżnieniu od znanych nam już pękających lakierów, pęka zawsze w ten sam sposób, tworząc wzór krokodylej skóry. Murowany hit tej jesieni!

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Charytatywna akcja The Body Shop

Kupując w lipcu i sierpniu masełko do ust o zapachu smoczego owocu, masz możliwość wsparcia jednej z trzech fundacji: Fundację Dzieci Niczyje, Fundację Nasza Ziemia oraz Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt. A wszystko to za sprawą charytatywnej akcji The Body Shop, która od lat wspiera fundacje użytku publicznego. Czy już wspominałam, że balsam do ust genialnie pachnie?!

Więcej o: