Selena Gomez dla "Teen Vogue": o swoim stylu, Justinie Bieberze i...Justinie Timberlake'u [ZDJĘCIA]

Śliczna 20-letnia Selena Gomez pozuje dla "Teen Vogue". W wywiadzie komentuje m.in. swój związek z Justinem Bieberem, a także zdradza, u czyjego boku chciałaby kiedyś wystąpić na scenie.
Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Lolitka dorasta

Selena Gomez ma wszystko - urodę, sławę, pieniądze, a także serce tego, o którym marzą miliony nastolatków - Justina Biebera. Okazuje się jednak, że wizerunek słodkiej, szczęśliwej i spełnionej zaczyna jej ciążyć. Czyżby, tak jak kiedyś Miley Curys, pragnęła zerwać z disneyowską przeszłością i wydorośleć? Być może. W wywiadzie udzielonym "Teen Vogue" Selena podkreśla na przykład, że już nigdy nie wzięłaby udziału w takim filmie, jak przesłodzone do granic "Monte Carlo" (swoją drogą finansowa klapa, w której obok Gomez wystąpiła też Leighton Meester). "Nie żałuję mojego występu w Monte Carlo. W tamtym momencie mojej kariery była to dobra decyzja. Jednak nie chciałabym nigdy więcej zaangażować się w coś podobnego" - mówi młoda aktorka.

Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Muzyczna dojrzałość

Poza zmianą w doborze ról, Selena Gomez szykuje też zmiany w swoim repertuarze muzycznym. "Mój najnowszy album będzie się znacząco różnił od pozostałych - zaznacza. Będzie bardziej dojrzały, ale wciąż będzie to porcja dobrej rozrywki dla moich fanów". Na zdjęciu Selena ma na sobie m.in. sweter od Michaela Korsa i kolczyki ze swojej własnej linii Dream Out Loud by Selena Gomez.

Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Ekonomiczne podejście do mody

Jak się okazuje, Selena Gomez nie jest typem fashion victim. Nie czuje się też komfortowo wydając fortunę na kolejne kreacje. "Różne marki przysyłają mi do domu różne ciuchy. Często wiele rzeczy mi się podoba, wtedy spoglądam na metkę i widzę cenę: 250 dolarów. Dobry Boże! - myślę sobie wtedy. Ludzie na pewno sądzą, że mam wiele drogich ubrań, ale to nieprawda. Nie kupuję tak drogich rzeczy". Wierzycie?

Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Ach, Justin!

Młoda gwiazda zdradza "Teen Vogue", kto jest jej muzycznym idolem. To Justin Timberlake. "Zrobiłabym wszystko, by móc kiedyś z nim zaśpiewać. Ale nie sądzę, by on był w ogóle zainteresowany. Chyba nie zajmuje się już zresztą muzyką. Jednak ja uwielbiam jego twórczość i najbardziej na świecie pragnęłabym kiedyś wystąpić z nim w duecie". Ciekawe, czy Timberlake rozważy tę propozycję. Tylko co na to Jessica Biel...?

Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Związek bez zobowiązań

W wywiadzie dla "Teen Vogue" Gomez wypowiada się również na temat swojego związku z ulubieńcem nastolatek (i ich mam), Justinem Bieberem. Cóż, najwyraźniej Selena ma słabość do tego imienia. "Jest nam razem naprawdę fajnie - mówi gwiazda. - Jestem szczęściarą! Jednak mam tylko 20 lat i jeszcze niczego, co zdarza mi się w życiu, nie traktuję zbyt poważnie". Jak Bieber ustosunkuje się do tych słów...?

Selena Gomez Selena Gomez Teen Vogue

Zwyczajna niezwyczajna

Na okładce magazynu Selena pozuje w koszuli z modnego jasnego dżinsu. Warto zaznaczyć, że jest to projekt American Eagle Outfitters, czyli marki, która wkrótce pojawi się w Polsce, a dokładniej w warszawskiej galerii handlowej Arkadia. Żeby jednak nie było zbyt "zwyczajnie", pod koszulą Selena ma efektowny top od Jil Stewart, a jej szyję zdobi złoty łańcuszek od Gucci.

Jak oceniacie sesję dziewczyny Justina Biebera dla "Teen Vogue"? Nie wydaje się wam...nudna?

Więcej o: