Słodka Victoria Beckham gwiazdą i redaktor naczelną amerykańskiego "Glamour" - wywiad i zdjęcia

Victoria Beckam w wannie pełnej piany jako gwiazda i szefowa wrześniowego wydania magazynu ?Glamour?. Opowiada o pracy nad numerem, o swoim mężu, dzieciach, a także wyznaje, dlaczego na zdjęciach jest zawsze tak bardzo poważna.
Victoria Beckham Victoria Beckham Glamour US

Victoria Beckham w nowej roli!

Kto by pomyślał! Zawsze poważna, niemal posępna Victoria Beckham wystąpiła w naprawdę słodkiej sesji zdjęciowej! Redakcja amerykańskiego "Glamour" zaproponowała jej pozowanie na tle intensywnych kolorów, m.in. w wannie pełnej piany i z apetycznym koktajlem owocowym z bitą śmietaną (nie sądzimy, by posądzana o anoreksję Beckham jadła na co dzień takie przysmaki). Co ważne, Victoria nie tylko pojawiła się na okładce wrześniowego wydania magazynu, ale też współtworzyła cały numer. Pewnie dlatego, że jest to wydanie specjalne, tzw. The Fashion Issue, poświęcone w znacznej części najnowszym modowym trendom. A, jak wiadomo, na czym jak na czym, ale na modzie Victoria się zna! Zdjęcie, ukazujące jak przebiegają prace nad numerem w wydawnictwie Conde Nast, Victoria zamieściła na Twitterze:

Modowa antylista Victorii Beckham

"Praca w charakterze redaktorki Glamour była bardzo ekscytująca - wyznaje Victoria. - Mogłam obserwować i mieć wpływ na cały proces twórczy, czyli od wyboru rodzajów kolorów, po organizację sesji i castingu. Zrobiłam nawet tzw. antylistę, na której zapisałam wszystko to, czego w modzie nie lubię i czego nie chciałam promować. Znalazły się na niej tzw. buty żeglarskie, których NIE NOŚ, chyba, że jesteś Alberem Elbazem, albo aktualnie jesteś na łódce. Dodałam też do listy szorty-bermudy, kolczyki w nosie, obuwie typu Crocs i rajstopy udające opaleniznę." A więc oto lista rzeczy, których tego lata musimy unikać jak ognia! Dodajmy, że na zdjęciu Victoria ma na sobie sukienkę własnego projektu.

Victoria Beckham Victoria Beckham Glamour US

Moda ukradła jej uśmiech

Dziennikarze "Glamour" zadali Victorii pytanie, które bardzo często pojawia się na forach internetowych - dlaczego na zdjęciach nigdy nie jest uśmiechnięta? Beckham wyjaśnia, że przestała się uśmiechać od momentu gdy...weszła do branży mowowej! No tak, Anna Wintour też rzadko się uśmiecha, a Karl Lagerfeld praktycznie nigdy. Czyżby serdeczny uśmiech był niemodny? "Moda ukradła mój uśmiech! - żartuje Victoria. - Jednak, z drugiej strony, sama świadomie tworzyłam ten wizerunek, więc jest to trochę moja wina. Nie mówię, że Victoria Beckham, którą widujecie na pokazach, i ja to nie ta sama osoba. Jednak przyznaję, że w jakimś stopniu jest to sztucznie wykreowana postać".

Victoria Beckham Victoria Beckham Glamour US

Cudowny David

Victoria wspomina z rozrzewnieniem jak bardzo się ucieszyła, gdy na pokazie jej najnowszej kolekcji w Nowym Jorku pojawił się jej mąż, David Beckham. "To był pierwszy raz! David nigdy wcześniej nie bywał na moich pokazach, bo albo pracował, albo trenował. Akurat przed tym pokazem bardzo się denerwowałam. Naprawdę czułam presję. Gdy na dzień przed wydarzeniem zadzwonił do mnie David, powiedziałam, że po prostu musi przyjechać i mnie przytulić, musi mi osobiście powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. I zrobił to! Jego obecność była dla mnie wspaniały prezentem. Był chyba trochę zaskoczony i zagubiony wśród wszystkich stylistów, fryzjerów, wśród tak wielu modelek. Ale dał sobie radę" - śmieje się Victoria.

Na koniec wywiadu projektantka zaznacza również, że jeśli chodzi o potomstwo, to nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czyżby szykował się news roku...?

Jak oceniacie sesję Victorii Beckham dla ?Glamour US?? Jak gwiazda wypada w słodkim wydaniu? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: