Monica Cruz - nowy wamp w kampanii Agent Provocateur [ZDJĘCIA]

W poniedziałek do sieci trafiły zdjęcia nowej, jesienno-zimowej kampanii Agent Provocateur. Twarzą luksusowej marki została siostra Penelope Cruz, Monica. Aktorka i tancerka dołączyła tym samym do gwiazd takich jak Kate Moss, Rosie Huntington-Whitley i Helena Christensen, które wcześniej pracowały przy kampaniach Agent Provocateur. W seksownej bieliźnie przypomina też trochę mroczną wersję bohaterki musicalu "Dziewięć", w którą wcieliła się w 2009 roku Penelope.
Monica Cruz dla Agent Provocateur Monica Cruz dla Agent Provocateur Monica Cruz dla Agent Provocateur

Kim jest Wilhelmina?

Kampania zatytułowana "Wilhelmina: Show Your True Self" (Wilhelmino pokaż swoje prawdziwe oblicze) rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie. Młodsza z sióstr Cruz wciela się w enigmatyczną kobietę, która za sprawą magii i bielizny Agent Provocateur odkrywa swoją prawdziwą naturę.

Sesja w dawnym więzieniu

Sesja powstała w House of Detention w Clerkenwell - dawnym, podobno nawiedzonym, więzieniu. Dzięki takiej lokalizacji udało się przynajmniej przywołać ducha dickensowskich powieści. Za zdjęcia i film opowiada Tim Pope, znany jako twórca teledysków Iggy Popa, Paula Wellera czy The Cure.

Monica Cruz3 Monica Cruz3 Monica Cruz3

Mroczny glamour

Sarah Shotton, dyrektor kreatywna Agent Provocateur, opisała kampanię jako "pełną glamouru, mroku i tajemnic. Jest mroczna, ale piękna i zgodna z duchem marki. Przejawia się to zwłaszcza w ciemnych odcieniach czerwieni i purpury. Monica jest idealną ambasadorką Agent Provocateur, jest seksowna i świadoma swojej zmysłowości".

Monica vs Penelope Cruz Monica vs Penelope Cruz Monica vs Penelope Cruz

Monica vs Penelope

Paradoksalnie za sprawą tej mrocznej kampanii wychodzi z cienia starszej siostry. Do tej pory wystąpiły już wspólnie w reklamie odzieży Mango. Penelope wprawdzie nie reklamowała dotąd Agent Provocateur, ale w 2009 roku wystąpiła w głośnym musicalu "Dziewięć" i zaprezentowała całą kolekcję seksownych gorsetów i kompletów bielizny.

Więcej o: