Leighton Meester, Blake Lively, Natalie Portman, czyli newsy beauty z ostatniego tygodnia.

Sprawdźcie, co nowego wydarzyło się w ostatnim tygodniu w świecie kosmetyków i wspólnie wybierzmy najlepszą ambasadorkę beauty.
newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Blake Lively

W sieci pojawił się właśnie spot reklamowy promujący najnowszy zapach domu mody Gucci - Premiere. Na ambasadorkę zapachu wybrana została, znana z serialu Plotkara, Blake Lively. Jak mówi Frida Giannini, dyrektor kreatywna marki, zapach inspirowany jest starym Hollywood i wyjątkowymi aktorkami tamtego okresu. Reżyserem klipu jest Nicolas Winding Refn.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Gwyneth Paltrow

Również Gwyneth Paltrow została ambasadorką najnowszego zapachu niemieckiej marki Hugo Boss. Nowy zapach Boss Nuit zainspirowany został klasyczną małą czarną. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia, jak również zdjęcia z making offu i spot zapowiadający perfumeryjną premierę. Autorem zdjęć jest fotograf Michelangelo di Battista.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Natalie Portman

Natalie Portman, która właśnie w ten weekend stanęła na ślubnym kobiercu, pojawiła się też nagusieńka  w najnowszej kampanii Dior Beauty. Zdjęcia promujące najnowsze kosmetyki marki, czyli nową pomadkę i podkład  z serii Nude. Odważne pozy niestety zostały poddane obróbce komputerowej. A szkoda, bo przecież Portman to piękna, młoda kobieta.

newsy beauty newsy beauty mat.prasowe

Leighton Meester

Również inna gwiazda Plotkary miała w tym tygodniu premierę beauty. Jak już kiedyś wspominałyśmy Leighton została wybrana przez Vere Wang na ambasadorkę perfum Lovestruck. Obecnie na rynku pojawiła się ich nowa odsłona Floral Rush. Zapach został uzupełniony o nuty różowego pieprzu, kwiatu brzoskwini, białej frezji oraz szampana.

A waszym zdaniem, która z gwiazd wypadła najlepiej promując zapach? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej o: