Karlie Kloss w Vogue UK uczy jak nosić garnitur

W Vogue UK top modelka jest gwiazdą najważniejszego numeru roku. Sesja okładkowa opiera się na trendzie tej jesieni - garniturach we wzory retro.

Okładka Vogue UK, wrzesień 2012

Brytyjska edycja nie zaangażowała gwiazdy do sesji okładkowej najważniejszego w roku, wrześniowego numeru. Okładkę zdobi za to Karlie Kloss, 20-letnia top modelka z Chicago. Po publikacji zdjęcia w internecie wszyscy spodziewali się, że sesja okładkowa będzie opierać się na stylizacjach a la lata 80., pozostając trochę poza trendami.

Karlie Kloss w Vogue UK, wrzesień 2012

Jednak numer nazwany na okładce "The Biggest Fashion Issue Ever" skupił się na najważniejszym temacie września - jesiennych trendach. Redakcja postawiła na supermodne damskie garnitury w geometryczne wzorki. Kluczowa dla tego trendu kolekcją jest oczywiście Prada j/z 2012.

Autorem edytorialu jest Nick Knight.

Karlie Kloss w Vogue UK, wrzesień 2012

Oprócz garniturów, stylistka Lucinda Chambers zaproponowała kostiumik od Louis Vuitton. Tutaj wyjątkowo w wersji bez kapelusza.

Karlie Kloss w Vogue UK, wrzesień 2012

Wzory jak z lat 70. to kluczowy dla tego sezonu pomysł na garnitur. Po latach nieobecności, spodnium wraca w odświeżonej, graficznej wersji. Takie komplety można zobaczyć w kolekcjach Prady, Miu Miu czy Etro.

Karlie Kloss w Vogue UK, wrzesień 2012

W przeciwieństwie do okładki, w edytorialu Karlie ma niedbałą fryzurę autorstwa znanego z tygodni mody stylisty fryzur Sama McKnighta. To rzadka okazja, żeby zobaczyć dziewczęcą top modelkę w nietypowym wizażu.

Karlie Kloss w Vogue UK, wrzesień 2012

Karlie wygląda świetnie w garniturach, ale to także zasługa jej imponującego wzrostu. Modelka o tak długich nogach może pozwolić sobie na spodnie 7/8 w krzykliwe wzory retro. Niższe dziewczyny mogą poczuć się przytłoczone przez optycznie pogrubiające wzory

Karlie Kloss zachęciła was do noszenia garnituru w tym sezonie?

Zobacz także:

Trend na jesień: damski garnitur wraca do łask!


Więcej o: