Modele z tatuażami - seksowni?

Serwis The Front Row View przypomniał modeli, którzy pokryli swoje ciała rysunkami (lepszymi i gorszymi). Prezentujemy sylwetki tych najciekawszych. Przystojniejsi od "gładkich chłopców"?

Ben Palmer

Brytyjczyk reklamował Vivienne Westwood w sezonie wiosna/lato. Urok buntownika zawdzięcza m. in. licznym tatuażom, w tym sporemu rysunkowi diabła porywającego nagą dziewczynę.

Simon Kotyk

Smukły Czech to odkrycie roku 2010. Został zauważony w... praskiej IKEI. Jego dwie największe pasje to dziewczyny i dziary. Ma własną maszynkę do tatuażu i organizuje z przyjaciółmi imprezy pod hasłem "tatuujemy się nawzajem". Prawdziwy hardcore'owiec.

Leebo Freeman

Zadebiutował w pokazie Thierry Mugler. Nicoli Formichettiemu, kreatywnemu marki, spodobały się tatuaże i tlenione włosy modela. Rok później Freeman postawił na bardziej elegancki wizerunek i przestał rozjaśniać włosy. Jego najładniejsza dziara to realistyczna kość na przedramieniu.

Mikus Lasmanis

W ciągu kilku lat kariery Mikus Lasmanis pozbył się wątpliwego uroku chłopca z boysbandu, ale nie pozbył się okropnego tatuażu na podbrzuszu. Graficy często usuwają go w postprodukcji. Słusznie, bo tatuaż Lasmanisa bardziej pasuje gwiazdorowi porno niż modelowi.

Dawid Auguścik

Reprezentant Polski w kategorii "modele z tatuażami". Szczelnie pokryty całkiem udanymi dziarami, nie gardzi też bardziej inwazyjnymi modyfikacjami ciała. W uszach ma spore tunele, dodatek popularny raczej wśród stylistów i redaktorów mody.

Linus Gustin

Prawdziwy patriota. Jeden z jego tatuaży głosi "Made in Sweden".

Miles Langford

Kolejny wytatuowany chłopiec z Wysp. Brytyjczyk został zauważony dopiero w tym sezonie i obwołany jedną z lepszych nowych twarzy sezonu wiosna/lato 2013.

Tony Ward

Na koniec - ikona i pierwowzór dla wydziaranych modeli. Na oko - jakieś 35 lat i 15 tatuaży, w praktyce - 49 lat i 22 obrazki. Najbardziej znany to szarfa z napisem "Mr. Ward" na piersi. Tony zawsze chętnie pokazuje wytatuowane, wysportowane ciało, a żaden grafik nie śmie ruszyć jego dziar.

Który wytatuowany model jest najciekawszy? Wolicie modeli-buntowników czy ślicznych chłopców?

Więcej o: