Poznaj sekrety stylu Mirandy Kerr

W Harper's Bazaar pojawił się krótki wywiad z Mirandą Kerr o modzie i urodzie. Dowiedz się, czym kieruje się jedna z lepiej ubranych modelek i czemu zawdzięcza młodzieńczą urodę.
Miranda Kerr Miranda Kerr East News

W trzech słowach

Miranda określa swój styl jak "klasyczny, elegancki i wygodny". Faktycznie, modelce daleko do awangardy. Nie lubi eksperymentować jak np. Hanne Gaby Odiele. Ale klasyczna elegancja w wykonaniu Mirandy to mistrzostwo!

Miranda Kerr w Harper's Bazaar US Miranda Kerr w Harper's Bazaar US via fabsugar

Ikony stylu

Miranda zawsze podziwiała Audrey Hepburn, królową małych czarnych. Ale najważniejszą ikoną stylu dla Mirandy jest? jej babcia. To ona nauczyła modelkę elegancji i dbania o urodę. Mawiała, że styl nie jest kwestią dużych pieniędzy, ale sposobu bycie i zestawiania ubrań.

Miranda Kerr Miranda Kerr Miranda Kerr fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Zakupy na jesień

W tym sezonie Miranda kupiła czapkę z daszkiem ze skóry - oryginalny dodatek w stylu sport chic. Wypatrzyła ją na Instagramie i od razu zamówiła. Zakupy robi najczęściej w internecie, bo ciągle jest w podróży. Jej ulubiony butik to Net-a-Porter.

Miranda Kerr Miranda Kerr GREY WASP/BLUE WASP/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Grey Wasp/Blue Wasp/Splash News

Hit szafy

Miranda jest najbardziej przywiązana do diamentowych kolczyków od Cartiera. Nigdy nie wychodzą z mody.

Miranda Kerr dla Reebok EasyTone Miranda Kerr dla Reebok EasyTone Mat.prasowe

Sport

Miranda dba o figurę ćwicząc jogę, i to ją wymienia jako podstawę dbania o zdrowie i formę. Modelka stara się jeść tylko organiczne produkty i odżywiać się zgodnie z grupą krwi. Babcia nauczyła ją pić sok z noni, jeden z magicznych produktów wspomagających działanie organizmu. Gdy Miranda ma ochotę na słodycze, wybiera? jagody gogi w polewie z organicznej ciemnej czekolady.
Więcej o: