Dziwne kosmetyki z polskich drogerii. Używacie ich?

Czy można schudnąć od używania błyszczyka? Mało prawdopodobne, chyba że ma on smak popularnych chrupek... W polskich sklepach z kosmetykami znalazłyśmy więcej nietypowych produktów. Odważycie się wypróbować?

Błyszczyk hamujący apetyt

Cienka i delikatna skóra ust zapewnia, zdaniem producenta, błyskawiczne wchłanianie składników aktywnych z zielonej kawy oraz olejków z bergamotki i grejpfruta. Te składniki znane każdej kobiecie, która kiedykolwiek się odchudzała, wykorzystała w swoim produkcie firma Eveline. Błyszczyk ma za zadanie nie tylko hamować łaknienie, ale też zapobiegać efektowi jo-jo i oczywiście nawilżać usta.

Cena: ok. 11 zł

Pomadka o smaku Cheetos

Jeśli myślisz, że używanie błyszczyka o smaku Coca-Coli lub Sprite'a jest oryginalne, to następnym razem uważniej rozejrzyj się w drogerii. Do Polski trafiły już nawilżające pomadki o smaku... serowych chrupek Cheetos. Dziwne? W Stanach dostępne są już kosmetyki we wszystkich kolorach Skittles i M&M's, a także o smaku wasabi, bekonu, czy nachosów.

Cena: ok. 13 zł

Naklejki pod pachy

Wśród dezodorantów, antyperspirantów i blokerów pojawił się nowy sposób na walkę z potem - samoprzylepne wkładki. W uproszczeniu, działają podobnie jak podpaski - mogą się więc przydać kiedy zakładasz przylegającą, elegancką koszulę lub sukienkę. Użytkowniczki narzekają jednak, że po kilku godzinach nasiąknięte wkładki sprawiają bardzo nieprzyjemne uczucie. Producent poleca używanie ich razem z antyperspirantem.

Cena: ok. 14 zł/ 20 szt.

Pomadka do włosów

Wychodząc z domu zauważyłaś siwe odrosty? Firma Golden Rose znalazła sposób na takie nagłe sytuacje i proponuje pokrycie odrostu... farbą w szmince. Sztyft dostępny jest na razie tylko w czterech odcieniach. Producent zachwala, że aby pozbyć się preparatu wystarczy po prostu umyć włosy. Tylko co się stanie, jeśli po zastosowaniu zaskoczy nas ulewa?

Cena: ok. 8 zł

Szablony do depilacji intymnej

Jeśli zwykła depilacja strefy bikini ci nie wystarcza, masz okazję zaszaleć. Firma BettyBeauty proponuje kilka wzorów szablonów do depilacji, m.in. motylki, kwiaty, czy strzałki. W ofercie znajdują się także błyszczące dżety, farby do włosów i grzebyczki. Tak, tak wszystko  do okolic intymnych...

Cena: 79 zł / zestaw

Widziałyście w swojej drogerii jakieś nietypowe produkty? A może korzystałyście z tych, które wymieniłyśmy?

Więcej o: