Urodowe wpadki gwiazd z ostatniego tygodnia - kto wypadł najgorzej?

Przed wami kolejny ranking urodowych wpadek gwiazd z ostatniego tygodnia.

Ewa Wojtasik

W sobotę odbył się ślub lidera zespołu Volver, Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik. Wybranka muzyka wystąpiła w bardzo skąpej i ozdobnej sukni, ale uwagę przyciągał także jej makijaż. Mocno podkreślone oczy, sztuczne rzęsy i mocno powiększone usta wyglądały tandetnie w połączeniu z burzą blond loków.

Jackie Stallone

Mama Sylwestra Stallone pojawiła się na premierze najnowszego filmu aktora - "Niezniszczalni 2". Wygląda na to, że ona sama też jest niezniszczalna, bo takie ciało to rzadki widok u... 90-latki! Mimo swojego wieku, Jackie Stallone wciąż chętnie pojawia się na salonach i nie stroni od operacji plastycznych. Trudno jednak w tym wypadku mówić o starzeniu się z godnością.

Katarzyna Herman

Aktorka pojawiła się na urodzinach Gosi Baczyńskiej odmieniona. Jej zwykle długie, gęste włosy zmieniły się w krótką, asymetryczną fryzurę. Nieco dłuższa grzywka raz zaczesana była do góry, a za chwilę niedbale opadała na czoło. Naszym zdaniem, Katarzyna Herman zaliczyła wpadkę - powinna wrócić do bardziej naturalnych uczesań, które podkreślą jej piękne rysy.

Betsy Johnson

Amerykańska projektantka Betsy Johnson obchodziła niedawno swoje 70. urodziny. Trzeba przyznać, że gwiazda jest w formie, bo podczas uroczystości wykonała kilka akrobatycznych sztuczek. Ale o co chodziło z tą niebieską klamrą we włosach?

Kuba Wojewódzki

Braki w uzębieniu Kuby Wojewódzkiego były jedną z głównych atrakcji podczas ogłaszania jesiennej ramówki TVN. Plotkarskie media wytykały dziennikarzowi, że widocznie za dużo wydaje na samochody, skoro nie stać go na dentystę, a koleżanka ze stacji, Karolina Korwin - Piotrowska zasugerowała, że może zęba pozbawiły go wkurzone Ukrainki, które Wojewódzki obraził. Jakakolwiek była przyczyna, trudno się nie zgodzić, że występ w takim stanie na ważnej imprezie, to wpadka.

Naomi Campbell

Top modelka została przyłapana przez papparazzi podczas wakacji. Jej fryzura znacząco różniła się od tej, którą widuje się podczas pokazów, czy sesji. Lata przedłużania i poddawania rozmaitym wybiegom sprawiły, że słynna modelka łysieje. Choć Campbell wielokrotnie odpierała zarzuty dotyczące jej włosów, zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości.

Więcej o: