Kopertówki z wygodnym uchwytem

Torebki wizytowe nie należą do najwygodniejszych - są małe, nieporęczne i łatwo wyślizgują się z ręki. Światowi projektanci znaleźli na to sposób, dodając do swoich kopertówek kieszonkę na rękę. Zobacz wygodne torebki do ręki z kolekcji jesień zima 2012/13.
Kopertówki z uchwytem: Chanel Kopertówki z uchwytem: Chanel Fot. Mondadori/ Chanel

Chanel

Chcesz olśnić wszystkich swoją wieczorową kreacją? Wybierz srebrną torebkę od Chanel. Francuski dom mody przedstawił błyszczące wizytowe torebki z wygodną kieszonką na rękę.

Kopertówki z uchwytem: Valentino Kopertówki z uchwytem: Valentino Fot. Mondadori/ Valentino

Valentino

Valentino postawił na akcenty punkowe. Czarne kopertówki z uchwytem na rękę zdobią delikatne ćwieki, kamienie i łańcuszki.

Kopertówki z uchwytem: Alberta Ferretti Kopertówki z uchwytem: Alberta Ferretti Fot. Mondadori/ Alberta Ferretti

Alberta Ferretti

Kobietom lubiącym klasykę spodoba się propozycja od Alberty Ferretti. Włoska projektantka mody wybrała białą i czarną skórę z ciekawym deseniem.

Kopertówki z uchwytem: Lacoste Kopertówki z uchwytem: Lacoste Fot. Mondadori/ Lacoste

Lacoste

W jesiennych propozycjach nie mogło zabraknąć odrobiny koloru. Połączenie niebieskiego, białego i czerwonego znajdziesz w kolekcji Lacoste.

Kopertówka z uchwytem: Guy Laroche Kopertówka z uchwytem: Guy Laroche Fot. Mondadori/ Guy Laroche

Guy Laroche

Francuska marka Guy Laroche tak ułatwiła nam życie, że aż wprowadziła dwa rodzaje uchwytów. Projekt łączy klasyczne uszka na górze torebki oraz wygodny uchwyt na rękę.

Kopertówki z uchwytem: Cacharel Kopertówki z uchwytem: Cacharel Fot. Mondadori/ Cacharel

Cacharel

Nadal obawiasz się wyślizgiwania torebki? Problem zniknie, jeśli zdecydujesz się na model od Cacharel. Francuska marka wprowadziła podwójny uchwyt, w tym jedną kieszonkę na rękę, która nawet ma dziurkę na kciuk.

Więcej o: