Torebki na jesień 2012: kuferek doktora

W jesiennych kolekcjach światowych projektantów pojawił się nowy fason torebki. Kuferek doktora będzie hitem nadchodzącego sezonu!
Kuferek doktora: Prada Kuferek doktora: Prada Fot. Mondadori/ Prada

Prada

Kuferek przypominający torbę, jaką lekarze zabierają na wizyty domowe, pojawił się w jesiennej kolekcji Prady. Oczywiście model włoskiego domu mody jest o wiele bardziej kobiecy. Torba dostępna jest w dwóch klasycznych kolorach - czarnym i białym.

Kuferek doktora: Alexander Wang Kuferek doktora: Alexander Wang Fot. Mondadori/ Alexander Wang

Alexander Wang

Podobny projekt znaleźć można w kolekcji Alexandra Wanga. Białe i czarne kuferki amerykańskiego projektanta są jeszcze pojemniejsze i mają dodatkowy pasek umożliwiający przewieszenie torby przez ramię.

Kuferek doktora: Louis Vuitton Kuferek doktora: Louis Vuitton Fot. Mondadori/ Louis Vuitton

Louis Vuitton

Kuferków nie mogło zabraknąć na pokazie marki Louis Vuitton. Możesz wybierać między klasyczną czernią a flagową dla marki torbą z monogramem drukowanym na specjalnie impregnowanym płótnie.

Kuferek doktora: Marni Kuferek doktora: Marni Fot. Mondadori/ Marni

Marni

Ultrakobiecą wersję kuferka doktora znajdziesz w kolekcji Marni. Consuelo Castiglioni, założycielka i dyrektor artystyczny marki, postarała się, aby torebki idealnie pasowały do biura i na pół formalne okazje. Małe kuferki w różnorodnych kolorach to must-have tej jesieni!

Kuferek doktora: Miu Miu Kuferek doktora: Miu Miu Fot. Mondadori/ Miu Miu

Miu Miu

Wśród kuferków doktora, które pojawiły się na wybiegach światowych stolic mody, warto zwrócić uwagę na żółtą torebkę od Miu Miu. Projekt zachwyca błyszczącą skórą oraz brązowymi dodatkami.

Kuferek doktora: Roberto Cavalli Kuferek doktora: Roberto Cavalli Fot. Mondadori/ Roberto Cavalli

Roberto Cavalli

Roberto Cavalli postawił na zwierzęce motywy. Jego wersja kuferka doktora to odważne torebki w cętki lub panterkę.

Więcej o: