Anja Rubik, Małgosia Bela i Kate Moss w Vogue Paris - która wypadła lepiej?

Wyjątkowe wydanie Vogue Paris a w środku trzy równie wyjątkowe sesje. Rubik, Bela a może Moss, która waszym zdaniem wypadła najlepiej?
Vogue Paris Vogue Paris vogue paris

Vogue Paris

Wraz z wrześniowym wydaniem Vogue Paris, którego tematem przewodnim jest kolor czarny, Emanuelle Alt rozpoczęła rewolucję. Numer, z trzema okładkami, na których zobaczyć możemy niemal identycznie wystylizowane Kate Moss, Larę Stonę i Darię Werbowy, zaskakuje również w środku.

Vogue Paris Vogue Paris vogue paris

Małgosia Bela

W jednej z zamieszczonych we wrześniowym Vogue sesji, zobaczyć możemy Małgosię Belę. Autorem zdjęć jest duet Knoepfel i Indlekofer (autorzy zdjęć do ostatniego edytorialu Kasi Struss z Vogue Germany). Małgosia na zdjęciach, wystylizowana w męskim stylu, idealnie oddaje klimaty trendu, który zdominował nadchodzący sezon. Za duże, oversizeowe kurtki, wełniane swetry i płaszcze oraz proste garniturowe spodnie, spięte w pasie skórzanym paskiem. Uzupełnieniem tych męskich sylwetek jest czarny kapelusz, który możemy zobaczyć prawie na każdym zdjęciu oraz buty na platformie. Męski szyk Beli przełamany został przez delikatną biżuterię w postaci łańcuszka z krzyżykiem oraz kolczyków.

Vogue Paris

Vogue Paris Vogue Paris vogue paris

Kate Moss

Jednak najbardziej zaskakująca z całego numer Vogue jest sesja Kate Moss, wykonana przez duet Mert & Marcus. Fotografowie, którzy są gośćmi tego 'czarnego" wydania magazynu, stworzyli bez wątpienia jeden z najlepszychedytoriali modelki w ostatnim czasie. Duży udział miała w tym również stylistka Katy England, która na potrzeby zdjęć stworzyła fantastyczne i  tajemnicze stylizacje. Tiule, czarna magia i porozrzucane kwiaty tworzą lekko demoniczny klimat sesji.

Vogue Paris

Vogue Paris Vogue Paris vogue paris

Anja Rubik

W najnowszym wydaniu Vogue znalazł się również edytorial z udziałem Anji Rubik. Anja pozuje na boska przed obiektywem Karim Sadli i ubrana jest w kreacje z najnowszej kolekcji jednego z gości tego wydania Vogue, Giorgio Armaniego. Wyjątkowe, czarne suknie Armani Prive dodatkowo wyeksponowane zostały przez praktycznie niewidoczny makijaż oraz bardzo naturalną fryzurę Anji.

Vogue Paris

Więcej o: