Modowe newsy tygodnia: Anna Wintour pokonana, rosyjskie Allure i włoscy giganci mody w kinie.

Sprawdź, co wydarzyło się w ostatnim tygodniu w świecie mody.
modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia mat.prasowe/east news/twitter/ap

Allure w Rosji

W zeszłym tygodniu do sprzedaży trafił pierwszy numer rosyjskiego wydania magazynu Allure. Na okładce premierowego numeru znalazła się piękna rosyjska modelka Natasha Poly.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia twitter

Sarah Jessica Parker w Glee

Gwiazda kultowego "Seksu w wielkim mieście", pojawi w najnowszych odcinkach "Glee". W serialu zagra naczelną Vogue, a za jej stylizacje odpowiedzialna będzie sama Anna Wintour.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia mat.prasowe/east news/twitter/ap

Moda i film

Miuccia Prada oficjalnie potwierdziła, że jest odpowiedzialna za damskie kostiumy do najnowszego filmu Baz Luhrmann's "The Great Gatsby". A inny włoski duet Dolce& Gabbana odpowiedzialny był za filmową garderobę Penelope Cruz w komedii Woodego Allena "Zakochani w Rzymie".

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia east news

Anna Wintour

Anna Wintour nie jest już najpotężniejszą kobietą w świecie mody! Na najnowszej liście opublikowanej przez magazyn Forbes, wyprzedziły ją projektantka oraz przewodnicząca CFDA Diane von Furstenberg  oraz Angela Ahrendts, która stoi na czele zarządu Burberry Group.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia mat.prasowe/east news/twitter/ap

Alexa Chung

I stało się to, na co wiele z was czekało od dawna, Alexa Chung stworzy swoją pierwszą, własną linię ubrań. Chung podkreśla, że wszystkie szkice tworzy od początku do końca sama i bierze czynny udział w każdym aspekcie tego wyjątkowego projektu.

Więcej o: