Emma Stone w zaskakującej sesji dla "Interview" - jak Anja Rubik? [ZDJĘCIA]

Emma Stone w drapieżnym wydaniu pozuje prawie jak Anja Rubik - zobacz!
Emma Stone Emma Stone Interview

Drapieżna Emma

Dawno nie widzieliśmy Emmy Stone w takim wydaniu, dawno, a może nawet nigdy. Zapomnijcie o słodkiej dziewczynie ubranej zgodnie z najnowszymi trendami. Oto kobieta-wamp, drapieżna seksbomba, raczej niegrzeczna niż uroczo uśmiechnięta i niewinna. W takiej stylizacji Stone wystąpiła specjalnie dla magazynu "Interview". Cała sesja ma w sobie zaś coś z klimatu lat 80.

Emma Stone

Emma Stone Emma Stone Interview

W stylu Anji Rubik

Na niektórych zdjęciach aktorka przypomina nieco supermodelkę Anję Rubik. Podobnie pozuje, podobnie przechyla głowę, a dodatkowo podobieństwo potęgują gładko zaczesane blond włosy i mocny makijaż oczu. Z podobnymi smoky eyes Anja wystąpiła jakiś czas temu na pokazie "Paris-Bombay" marki Chanel w Paryżu.

Emma Stone

Emma Stone Emma Stone Interview

Nie do poznania

Na zdjęciach Emma Stone ma na sobie kreacje takich marek, jak Balenciaga, YSL, Lanvin, Christopher Kane, Haider Ackermann i Versace. Jednak to jej niesamowity wizaż robi największe wrażenie:

Emma Stone

Emma Stone Emma Stone Interview

Prawdziwa czy sztuczna?

Niestety, mimo że sesja jest intrygująca, nie kupujemy Emmy Stone w takiej wersji. W jej stylizacjach jest coś nieprawdziwego, sztucznego. Mamy wrażenie, ze eteryczna, dziewczęca Stone jest po prostu zbyt delikatna jak na tak ostry wizerunek. Chyba właśnie dlatego wypada tak nieprzekonująco.

A wy co sądzicie o sesji? Piszcie w komentarzach!

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Więcej o: